dnes
Neděle - zatazeno
20°C
zítra
Pondělí - polojasno
24°C
pozítří
Úterý - jasno
25°C
Ve Slivenci večer hořel domek
Foto: HZS Praha Leoš Kučera

Ve Slivenci večer hořel domek

Včera deset minut před 22. hodinou vyslalo operační středisko pražských hasičů postupně čtyři jednotky do ulice K rozvodně ve Slivenci. Hořel tam menší rodinný dům. 

V době příjezdu první jednotky na místo bylo zřejmé, že požárem je objekt zasažen v plném rozsahu. Jedna skupina hasičů se tak soustředila na vyhledávání osob v domě. Bylo také nutné chránit vedlejší objekt, aby nedošlo k rozšíření plamenného hoření na střechu domu. Celkem u požáru zasahovalo necelých pět desítek hasičů.

Požár byl lokalizován v 22:22 hodin. Hasiči následně dohašovali skrytá ohniska a používali termokameru. Průzkumem v domě nebyly nalezeny žádné osoby.

Požár zničil část střechy domu, celkový rozsah škod a příčina požáru budou předmětem dalšího šetření hasičských a policejních vyšetřovatelů. 


Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Hasiči v Horních Měcholupech: Zachránili dva lidi a čtyři psy

23. května 2019 v 06:35

Hasiči ze dvou profesionálních a jedné dobrovolné jednotky zasahovali včera od 16:50 hodin v ulici Hornoměcholupská. Hořelo tam vybavení kuchyně v bytě obytného domu.

Další články
Nahoru