dnes
Čtvrtek - skorojasno
26°C
zítra
Pátek - bourky
24°C
pozítří
Sobota - oblacno
24°C
Ve dvoře dílny v Kolovratech hořelo nákladní auto
Foto: Radek Krahulík

Ve dvoře dílny v Kolovratech hořelo nákladní auto

Dnes ve 4:35 hodin zasahovali profesionální hasiči z Chodova, Strašnic a Říčan, spolu s jednotkou dobrovolných hasičů z Kolovrat u požáru nákladního vozidla na dvoře dílny v Mírové ulici v pražských Kolovratech.

Plameny se částečně rozšířily na fasádu a dřevěné podbití dílny. Požár byl likvidován v dýchací technice a 1 C proudem.

 

Hasiči museli rozebrat část ohořelých stavebních prvků budovy. Přesná příčina požáru, který způsobil škodu 200 000 korun, bude předmětem dopoledního došetření za účasti hasičských a policejních vyšetřovatelů.


Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Hasiči v Horních Měcholupech: Zachránili dva lidi a čtyři psy

23. května 2019 v 06:35

Hasiči ze dvou profesionálních a jedné dobrovolné jednotky zasahovali včera od 16:50 hodin v ulici Hornoměcholupská. Hořelo tam vybavení kuchyně v bytě obytného domu.

Další články
Nahoru