dnes
Čtvrtek - zatazeno
6°C
zítra
Pátek - prehanky-snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
4°C
Pražský život

Ve čtvrtek začínají vánoční trhy

Na náměstí Míru začínají vánoční trhy 20. listopadu a potrvají do 24. prosince. Otevřeny budou každý den včetně sobot a nedělí od 10 do 19 hodin. 

Trhy na Tylově náměstí potrvají od 23. listopadu do Štědrého dne. Provozní doba je denně od 10.00 do 19.00 hodin. 

Vánoční trhy na náměstí Míru nabídnou příchozím v 75ti prodejních stáncích produkty typické pro předvánoční čas. Chybět nebude ani typické vánoční občerstvení, jako je vánoční punč, Prešporská medovina, svařené víno, pečené kaštany, teplé palačinky, speciality na grilu a mnohé další. Vánoční strom s ručně malovaným betlémem bude letos zahalen stovkami žárovek v odstínu ledové záře.

Na letošních vánočních trzích na náměstí Míru se představí rovněž ve dvou stáncích řada občanských sdružení. Nákupem jejich výrobků Pražané podpoří dobrou věc a pomohou tak těm, kteří neměli v životě tolik štěstí jako my ostatní.

Na Tylově náměstí návštěvníky přivítá 22 typických vánočních stánků se sortimentem, jako je například staročeský trdelník, palačinky, moravské koláče, medové perníčky, bramborové dobroty, toskánské vánoční delikatesy, vinařské speciality, obrázky z písku, drobné dárkové zboží a samozřejmě občerstvení s vůní svařeného vína a vánočního punče. Trhu bude i zde vévodit slavnostně osvětlený vánoční strom.


Další články
Nahoru