dnes
Pondělí - zatazeno
5°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
3°C
Vcházela do domu, dva mladíci ji surově napadli a okradli
Ulice Ambrožova, ve které došlo k útoku. Foto: ŠJů / Wikimedia Commons

Vcházela do domu, dva mladíci ji surově napadli a okradli

Detektivové z pražské Palmovky pracují od konce prvního únorového týdne na případu loupežného přepadení na Žižkově. Dva mladé pachatele se jim zatím nepodařilo dopadnout, proto dnes požádali veřejnost o pomoc při pátrání. Zveřejnili fotografie jednoho z mladíků, pořízené kamerovým systémem. Obrázky bohužel nejsou moc kvalitní. Přesto, poznáte, kdo je na nich?

V neděli 8. února, krátce po třetí hodině v noci, vystoupila z noční tramvaje na zastávce Ohrada třiadvacetiletá žena. Vydala se domů do ulice Ambrožova, kde bydlí. Sledovali ji dva mladíci.

„U vstupních dveří do domu slečnu fyzicky napadli, chytili ji tak, aby nemohla křičet, a surově ji srazili na zem. Poté prohledali její kabelku, odkud odcizili mobilní telefon v hodnotě asi sedm tisíc korun a z místa utekli,“ uvedla mluvčí pražské policie Jana Rösslerová. Útočníkům hrozí v případě dopadení a odsouzení až desetiletý pobyt ve vězení.
 
Oloupená žena předala policistům popis dvojice. Jeden z útočníků je ve věku mezi 20 až 30 lety, štíhlé postavy. Je vysoký asi 175 centimetrů, má světlou pleť a byl hladce oholený. Oblečenou měl tmavě modrou zimní bundu s kapucí olemovanou kožíškem a tmavé džíny. Na nohou měl bílé sportovní boty, na hlavě kulich šedé barvy a na zádech batoh černé barvy. Druhý muž je stejného věku a výšky, má střední postavu a oblečenou měl černou zimní bundu do pasu a světlé kalhoty.

„Jakékoliv informace k jejich totožnosti, pohybu nebo pobytu přijmou policisté na bezplatné tísňové lince 158 nebo kterékoli služebně Policie ČR,“ dodala mluvčí Rösslerová.

Kamery zachytily jednoho z útočníků. Poznáte ho?

hledany-mladik-ii-nahled

hledany-mladik-nahled


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru