dnes
Sobota - zatazeno
13°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
11°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
16°C
Hořela stodola
Foto: HZS hl. m. Prahy

Hořela stodola

Včera odpoledne vyjeli hasiči k požáru stodoly v ulici Ke Smíchovu. Na požár samostatně stojícího objektu nasadili 3 vodní proudy a zasahovali v dýchací technice.

Ve stodole bylo během požáru nalezeno několik tlakových lahví, které hasiči vynesli ven a ochlazovali. Zároveň provedli průzkum pod střechou a pomocí termokamery byla zkontrolována skrytá ohniska.

Škodu vyšetřovatel příčin požáru odhadl na 10 tisíc korun.


Začátkem listopadu nepoteče voda v těchto ulicích

29. října 2020 v 11:45

Pražské vodovody a kanalizace oznámily přehled plánovaných výluk v dodávkách pitné vody na následující týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Další slevy pro živnostníky chystá Praha 1

28. října 2020 v 18:07

Provozovny ze sítě občanské vybavenosti, kulturní zařízení anebo provozovny veřejného stravování budou z rozhodnutí radnice Prahy 1 zařazeny mezi subjekty, které od ní od listopadu na dobu 6 měsíců obdrží padesátiprocentní slevu na nájemném. Sleva se bude týkat provozoven v nebytových prostorech...

Praha 4 chce zlepšit park na Fidlovačce, oslovila veřejnost

27. října 2020 v 08:34

Park Na Fidlovačce je krajinářsky cennou, přesto poměrně málo využívanou parkovou plochou ve správě městské části Praha 4. To chce radnice změnit a vypsala anketu pro veřejnost.

Další články
Nahoru