dnes
Pátek - polojasno
19°C
zítra
Sobota - polojasno
20°C
pozítří
Neděle - jasno
22°C
Vassa Zero Spirit je první nealkoholický destilát vyrobený u nás podle staročeského receptu

Vassa Zero Spirit je první nealkoholický destilát vyrobený u nás podle staročeského receptu

Léto je konečně tady a s ním také období bezstarostných party, romantických večírků pod hvězdami i tolik oblíbeného trávení času při grilování s rodinou nebo partou kamarádů. K pochoutkám na grilu, zábavě a relaxu v přírodě patří obligátní otázka: Co se bude pít? Obvykle na ni není těžké odpovědět, pokud ovšem nezní následovně: Co se bude pít, když nestojíme o alkohol? 

Jak vyhovět těm, kteří alkohol ze svého života vyškrtli, musejí řídit, nepijí z důvodů zdravotních nebo jiných, už nemusí trápit ani pořadatele veřejných akcí, ani hostitele akcí soukromých. Drink například v podobě lahodného Cuba libre nebo Gin Toniku mohou aktuálně nabídnout každému, kdo nemůže nebo třeba nechce pít alkohol, ale přesto má chuť na něco dobrého k pití. Díky novince na českém trhu, která nese název Vassa Zero Spirit a je ideální jako základ pro nealko koktejly, můžete uspokojit chuťové buňky hostů.

Vassa Zero Spirit je první nealkoholický destilát vyrobený v České republice podle staročeského receptu. Nápoje namíchané s touto originální alternativou alkoholických drinků můžete pít kdykoli a kdekoli, navíc s čistou hlavou. Vassa Zero Spirit nahrává i dnešní moderní době, ve které je stále více trendy bavit se, popíjet a přitom nebýt omámen alkoholem.

Nealkoholický destilát Vassa Zero Spirit má několik variant. Všechny obsahují do 0,5 % alkoholu (nápoj obsahující do 0,5 % alkoholu je stále považován za nealkoholický) jako pozůstatek destilace a přírodní aroma, které dokreslí pravou chuť destilátu. Všechny varianty jsou ručně destilované podle originálního staročeského receptu a jsou ideální nealkoholickou alternativou k tradičním alkoholovým kategoriím. 
 

Seznamte se s novými, lahodnými a přitom nealkoholickými drinky
vassa-vodka Vassa Zero Vodka se destiluje podle originálního staročeského receptu, a to klasickým způsobem s obsahem exotických bylin a koření ze Středního východu. Je vynikající nealkoholickou alternativou k tradiční vodce. Výsledkem je prémiová nealkoholická alternativa s originální chutí, stejným aroma a vlastnostmi tradiční vodky. 

Servírování: Vassa Zero Vodka je ideální jako základ pro nealko koktejly a longdrinky. Například jen s půlkou limetky a originál Gingersoda namícháte skvělý Vassa Mule. Nebo legendární Vassa Cosmopolitan koktejl s čerstvou limetkovou šťávou, brusinkovým džusem a plátkem limetky.

vassa-rum Vassa Zero Rum je destilován a míchán k dokonalosti podle originálního staročeského receptu a nabízí stejné aroma a hloubku chuti bez alkoholu, kterou znáte z tradičního tmavého rumu. Je to nealkoholická alternativa pro všechny vaše oblíbené nápoje na bázi rumu. Výsledkem je prémiová nealkoholická alternativa s originální chutí, stejným aroma a vlastnostmi tradičního tmavého rumu.

Servírování: Vassa Zero Rum je ideální jako základ pro nealko koktejly a longdrinky. Například klasický nealko Cuba Libre s kolou a plátkem limetky nebo citronu. Nebo Vassa Dark Mojito koktejl s originál Mojitosoda, lístkem máty a plátkem limetky. 

vassa-gin Vassa Zero Gin je vynikající nealkoholická alternativa k tradičnímu londýnskému suchému ginu. Destilujeme ho podle originálního staročeského receptu, který obsahuje tradiční bylinky jako jalovec, koriandr a citrusovou kůru. Vůni jsme pečlivě extrahovali, abychom vytvořili známé aroma, které dobře znáte z tradičního ginu. Výsledkem je prémiová nealkoholická alternativa s originální chutí, stejným aroma a vlastnostmi tradičního ginu.

Servírování: Vassa Zero Gin je ideální jako základ pro nealko koktejly a longdrinky. Například klasický nealko Gin/Tonic s plátkem limetky nebo citronu nebo skvělý Vassa Negroni s italským CrodinoRosso, brusinkovým džusem a plátkem pomeranče.

Podívejte se na ukázky Zero koktejlů na webu v sekci Koktejly: https://drink-vassa.com/koktejly.


Ve sbírce k charitativnímu běhu se podařilo vybrat pro nemocného Richarda 50 000 korun

Včera ve 14:04

Z pražského Výstaviště Praha včera v rámci Epi©Runu odstartovalo více než 60 závodníků a ve sbírce se podařilo vybrat přibližně 50 000 korun.

Při akci Prahy 4 Den zdraví byl zájem o prevenci

Včera ve 13:35

Věnujte „10 minut svému zdraví“, to bylo heslo veřejné akce pod názvem Den zdraví, kterou pořádala Městská část Praha 4 ve spolupráci s Thomayerovou nemocnicí (TN). Událost se konala v úterý 15. září u OC Arkády a pro účastníky byl připraven pestrý program plný prevence, vyšetření, osvěty a...

Praha 13: Víte, jak vidíte?

16. září 2020 ve 12:49

Jak jste na tom se zrakem si můžete zkontrolovat zdarma na speciálním přístroji. Testovat se bude 23. září mezi 13. a 17. hodinou před radnicí třinácté městské části na Slunečním náměstí.

Za týden se v Praze 4 koná Den zdraví

8. září 2020 v 10:43

Kontrolu znamének a diagnostiku pleti, prevenci rakoviny prsu a plic, vyšetření na šedý a zelený zákal, změření krevního tlaku, skrytého tuku v těle, CO ve vydechovaném vzduchu anebo třeba nasycení krve kyslíkem. 

Zítra se koná Den zdraví v Praze 8

8. září 2020 v 08:13

Středa 9. září od 13 do 18 hodin na prostranství mezi KD Krakov a OC Krakov.

Další články
Nahoru