Dnes Sobota - jasno 5°C
Zítra Neděle - jasno 6°C
Sobota 6. 3. 2021
Svátek má Miroslav
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Vassa Zero Spirit je první nealkoholický destilát vyrobený u nás podle staročeského receptu

Vassa Zero Spirit je první nealkoholický destilát vyrobený u nás podle staročeského receptu

Léto je konečně tady a s ním také období bezstarostných party, romantických večírků pod hvězdami i tolik oblíbeného trávení času při grilování s rodinou nebo partou kamarádů. K pochoutkám na grilu, zábavě a relaxu v přírodě patří obligátní otázka: Co se bude pít? Obvykle na ni není těžké odpovědět, pokud ovšem nezní následovně: Co se bude pít, když nestojíme o alkohol? 

Jak vyhovět těm, kteří alkohol ze svého života vyškrtli, musejí řídit, nepijí z důvodů zdravotních nebo jiných, už nemusí trápit ani pořadatele veřejných akcí, ani hostitele akcí soukromých. Drink například v podobě lahodného Cuba libre nebo Gin Toniku mohou aktuálně nabídnout každému, kdo nemůže nebo třeba nechce pít alkohol, ale přesto má chuť na něco dobrého k pití. Díky novince na českém trhu, která nese název Vassa Zero Spirit a je ideální jako základ pro nealko koktejly, můžete uspokojit chuťové buňky hostů.

Vassa Zero Spirit je první nealkoholický destilát vyrobený v České republice podle staročeského receptu. Nápoje namíchané s touto originální alternativou alkoholických drinků můžete pít kdykoli a kdekoli, navíc s čistou hlavou. Vassa Zero Spirit nahrává i dnešní moderní době, ve které je stále více trendy bavit se, popíjet a přitom nebýt omámen alkoholem.

Nealkoholický destilát Vassa Zero Spirit má několik variant. Všechny obsahují do 0,5 % alkoholu (nápoj obsahující do 0,5 % alkoholu je stále považován za nealkoholický) jako pozůstatek destilace a přírodní aroma, které dokreslí pravou chuť destilátu. Všechny varianty jsou ručně destilované podle originálního staročeského receptu a jsou ideální nealkoholickou alternativou k tradičním alkoholovým kategoriím. 
 

Seznamte se s novými, lahodnými a přitom nealkoholickými drinky
vassa-vodka Vassa Zero Vodka se destiluje podle originálního staročeského receptu, a to klasickým způsobem s obsahem exotických bylin a koření ze Středního východu. Je vynikající nealkoholickou alternativou k tradiční vodce. Výsledkem je prémiová nealkoholická alternativa s originální chutí, stejným aroma a vlastnostmi tradiční vodky. 

Servírování: Vassa Zero Vodka je ideální jako základ pro nealko koktejly a longdrinky. Například jen s půlkou limetky a originál Gingersoda namícháte skvělý Vassa Mule. Nebo legendární Vassa Cosmopolitan koktejl s čerstvou limetkovou šťávou, brusinkovým džusem a plátkem limetky.

vassa-rum Vassa Zero Rum je destilován a míchán k dokonalosti podle originálního staročeského receptu a nabízí stejné aroma a hloubku chuti bez alkoholu, kterou znáte z tradičního tmavého rumu. Je to nealkoholická alternativa pro všechny vaše oblíbené nápoje na bázi rumu. Výsledkem je prémiová nealkoholická alternativa s originální chutí, stejným aroma a vlastnostmi tradičního tmavého rumu.

Servírování: Vassa Zero Rum je ideální jako základ pro nealko koktejly a longdrinky. Například klasický nealko Cuba Libre s kolou a plátkem limetky nebo citronu. Nebo Vassa Dark Mojito koktejl s originál Mojitosoda, lístkem máty a plátkem limetky. 

vassa-gin Vassa Zero Gin je vynikající nealkoholická alternativa k tradičnímu londýnskému suchému ginu. Destilujeme ho podle originálního staročeského receptu, který obsahuje tradiční bylinky jako jalovec, koriandr a citrusovou kůru. Vůni jsme pečlivě extrahovali, abychom vytvořili známé aroma, které dobře znáte z tradičního ginu. Výsledkem je prémiová nealkoholická alternativa s originální chutí, stejným aroma a vlastnostmi tradičního ginu.

Servírování: Vassa Zero Gin je ideální jako základ pro nealko koktejly a longdrinky. Například klasický nealko Gin/Tonic s plátkem limetky nebo citronu nebo skvělý Vassa Negroni s italským CrodinoRosso, brusinkovým džusem a plátkem pomeranče.

Podívejte se na ukázky Zero koktejlů na webu v sekci Koktejly: https://drink-vassa.com/koktejly.


Praha 14 podpoří prevenci nádorového onemocnění prsu

10. února 2021 ve 14:37

Praha 14 vyhlásila Program prevence nádorového onemocnění prsu. O příspěvek na preventivní vyšetření – sonografické nebo mamografické, mohou zájemci žádat od 1.2. do 10. 12. 2021.

Další články
Nahoru