dnes
Neděle - jasno
2°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - snih-dest
5°C
Vášeň je stála mastnou pokutu: Žena odpoledne souložila se zajíčkem před zraky hostů restaurace
Ilustrační foto: freeimages

Vášeň je stála mastnou pokutu: Žena odpoledne souložila se zajíčkem před zraky hostů restaurace

V pátek odpoledne obdrželi strážníci z Prahy 12 oznámení, že v ulici Na Okruhu před obchodním centrem má docházet na veřejně přístupném místě k souloži mezi mužem a ženou.

Po příjezdu na místo hlídku kontaktovali návštěvníci nedaleké zahradní restaurace a sdělili jí, že před malou chvílí před zraky jejich a kolemjdoucích došlo k pohlavnímu styku mezi mužem a ženou. Poté je hlídce ukázali.

Oba v tu chvíli seděli na přilehlé lavičce. Strážníci proto přistoupili k páru a vyzvali ho k podání vysvětlení. Ti se okamžitě k pohlavnímu aktu na veřejnosti přiznali, za své chování omluvili a řekli, že si samozřejmě plně uvědomují následky.

„Muž ani žena neměli u sebe žádné doklady, proto nemohli poskytnout nezbytnou součinnost k prokázání totožnosti, a proto byli předvedeni na místní oddělení Policie ČR,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Po ztotožnění 37leté ženy a 25letého muže, strážníci přestupkové jednání vyřešili uložením blokové pokuty ve výši 1000 korun pro každého.

Čtěte také: Není sex, jako sex

Boří tabu: do jejího swingers klubu míří lidé za tancem, hovorem, sexem a nemusí přijít v páru

Ku*da, pí*a, dě*ka, šu*at, mr*at, pr*el, kráva. Jazykovědec o původu vulgarismů aneb Dnes sprostá nadávka, dříve označení pro ptáka

Možná jste hráli křoví v pornu a nevíte to. Na síti kolují filmy točené v ulicích Prahy. Souloží se v autobusu i na Vyšehradě, dívka močí na pomník

Praha zezadu. Velký noční masturbant. Orgasmus výhradně ponořením do Vltavy


Další články
Nahoru