dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Dětská Praha

Vánoční výlet do pohádky s kouzelnými razítky Aladine

Razítka nejsou jenom na razítkování. Přesvědčíte se o tom v úterý 1. a ve středu 2. prosince v Baby Clubu Juklík v Praze 5, kde bude vždy od 9:30 do 18 hodin probíhat zábavná tvořivá dílna pro děti.

Uvidíte, kolik krásných věcí můžete vyrábět i s opravdu malými dětmi. A větší děti kouzlení se speciálními razítky Aladine určitě také nadchne – umějí totiž vyprávět příběhy.

S výtvarnicí Majdou Dejlovou a se svými dětmi budete moct v Juklíku rozehrát desítky vánočních pohádek na přáních nebo prostíráních. Majda bude na místě vytvářet šablonky s vánoční tématikou a dozdobovat budeme vánočními razítky. Naučí vás spoustu triků, které pak můžete využít i při tvoření doma.

Tvoří rodiče s dětmi a lektorka pouze pomáhá, radí, doporučuje. Tvoření je zdarma a je vhodné i pro nejmenší. Pro děti už od 2 let jsou určena razítka, která se krásně drží, dají se vybarvit a vytvořit z nich dílko hodné vystavení. Každý, kdo si přání či vánoční prostírání vyrobí, odnese si ho domů. Vánoční prostírání bude ve velikosti A4. Můžete si ho odnést jako obrázek nebo si ho můžete za poplatek 10 Kč zalaminovat a pak si svého obrázku užívat při stolování.

Baby Club Juklík, Praha 5, U Jezera 2031/34, www.juklik.cz/kouzlime-s-razitky-aladine a www.aladine.cz


Dětem nestačí jen předčítat. Příběhy je musíme naučit vnímat a přemýšlet o nich

6. prosince 2017 ve 13:24

Předčítání s porozuměním je aktivita podporující čtenářskou pregramotnost. Je to interaktivní proces, při kterém je potřeba posluchače vtáhnout do děje. Dítě by mělo mít prostor pro vlastní komentář k obrázkům, mělo by se naučit odpovídat na otázky týkající se textu, interpretovat děj a formulovat...

Čertovské řádění a vánoční tvoření v Monkey´s Gym

9. listopadu 2017 v 09:30

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak se přijďte 3. prosince odpoledne podívat do dětského centra Monkey´s Gym na Zábavné čertování, které je spojené i s vánočním tvořením pro děti i rodiče. Po celé odpoledne bude o zábavu postaráno.

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Hřiště v Masné má nový povrch, skákacího panáka i pískoviště. Zdi zdobí krásná malba

24. října 2017 v 11:55

V Praze 1 se pro všechny děti otevřelo nové dětské hřiště v Masné. Jeho rekonstrukce trvala dva měsíce. Nyní plně slouží potřebám rodičů a dětí z Prahy 1. Hřiště má nyní kompletně nový povrch v rámci, kterého byla vytvořena řada herních obrazců, jako je například skákací panák, twister...

Zábavné sportovní odpoledne s opičkou Lolou

12. října 2017 v 17:10

Přijďte si spolu s opičkou Lolou užít v neděli 29. října zábavné odpoledne plné sportování a tancování do tělocvičny Monkey´s Gym a obchodního centra Harfa.

Praha 10 chce, aby děti četly. Přispěje jim na nákup knih

2. října 2017 v 08:32

Každému dítěti, které má trvalé bydliště v Praze 10 a které se narodilo mezi 1. 1. 2002 a 30. 9. 2009, na začátku nového školního roku radnice přispěje v rámci aplikace Aktivní město na nákup knih částkou 500 korun.

Další články
Nahoru