dnes
Pátek - zatazeno
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - prehanky-snih
3°C
Advent v PrazeLifestyle / ZdravíPražský život

Vánoční trhy v Praze začínají. První na náměstí Míru, další se brzy přidají

Jako vůbec první v hlavním městě otevřou své brány již zítra v 10 hodin tradiční vánoční trhy na vinohradském náměstí Míru. Otevřeno budou mít až do Vánoc každý den. Další trhy se postupně přidají.

O první adventní neděli, 1. prosince, pořádá městská část Praha 2 na vánočních trzích na náměstí Míru  „Adventní zastavení“. Program začíná v pravé poledne tradičním rozléváním polévky. O třetí adventní neděli, 15. prosince, si budou moci zájemci zazpívat společně s komunálními politiky z Prahy 2 vánoční koledy. Akce „Zpívání se zastupiteli“ začíná v 15. hodin.

Vánoční trhy budou nabízet vánoční produkty v jedenašedesáti prodejních stáncích. Ve třech stáncích se i letos představí řada občanských sdružení. Postupně se vystřídají například Cesta domů, Sdružení na pomoc dětem s handicapy, Shamanka, Nepálčata, Impuls a další. Nákupem jejich výrobků lidé budou moci podpořit dobrou věc.

Anketa

Nakupujete na vánočních trzích?

33.3%
(33.3%)
66.7%
(66.7%)
V pondělí 25. listopadu začnou vánoční trhy na náměstí Republiky, o dva dny později také na Palackého náměstí. V pondělí 2. prosince se otevřou stánky na Tylově náměstí. Celý prosince budou fungovat trhy na Andělu. Každý pátek a sobotu od 29. listopadu do 21. prosince se mohou lidé těšit na trhy na Vítězném náměstí v Praze 6. Trhy na Staroměstském a Václavském náměstí odstartují 30. listopadu.

Víte o dalších vánočních trzích v Praze? Pište na redakce@prazskypatriot.cz.


Autor: Renata Rákosová

Toto degenerativní a neléčitelném onemocnění je podle primářky Tomanové potřeba podchytit v jeho počáteční fázi, zmírní se bolesti a jeho samotný nástup. Jak na to?

11. prosince 2017 ve 13:54

Toto degenerativní a neléčitelném onemocnění je podle primářky Tomanové potřeba podchytit v jeho počáteční fázi, zmírní se bolesti a jeho samotný nástup 

Další články
Nahoru