Dnes Středa - zatazeno 11°C
Zítra Čtvrtek - obcasny-dest 15°C
Středa 29. 5. 2024
Svátek má Maxmilián a Maxim
Pražské drby
Co se v Praze povídá
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Vánoční tip: Darujte radost a krásu ze salónů Klier
Vyškolený personál salónů Klier ochotně poradí s výběrem a vysvětlí vše potřebné. Foto: Klier.cz

Vánoční tip: Darujte radost a krásu ze salónů Klier

Vánoce jsou za dveřmi! Někdo už má dárky nakoupené, jiný vše nechává na poslední chvíli. Ale víte, jak to s dárky je. Občas se prostě netrefíte. Trendem poslední doby je proto darování poukázek, kdy si obdarovaný službu či produkt vybere sám, a tematické vánoční balíčky, které potěší každého.

A přesně to pro vás na letošní Vánoce kadeřnictví Klier připravilo. Dárečky, se kterými zaručeně nešlápnete vedle. Jsou jimi vouchery do salónu a vánoční balíčky profesionální vlasové kosmetiky. 

VOUCHERY NA SLUŽBY V SALÓNECH KLIER

  • Vouchery jsou v hodnotě 300 nebo 500 Kč a lze je jakkoli kombinovat. Obdarovaný je pak může využít na veškeré služby salónu Klier (např. střih, barvení, ošetření vlasů, hloubkové vlasové kůry na míru aj.) i na zakoupení profesionální vlasové kosmetiky. Mají platnost půl roku, takže se nemusíte bát jejich nevyužití.
  • Darováním voucheru také darujete zážitek, a po těch dnes touží každý. Která žena navíc nemiluje péči o své vlasy a nechce se alespoň na chvíli cítit jako princezna? Navíc spousta žen si kvalitnější péči o sebe a své zdraví nedopřeje. Voucherem jim to umožníte a 100% jim tak uděláte radost. 

LIMITOVANÉ VÁNOČNÍ BALÍČKY

Mimo voucherů můžete v salónech Klier pořídit i hotové vánoční balíčky profesionální vlasové kosmetiky. Připravené jsou pro vás sety ověřené vlasové kosmetiky od značek Kérastase a L‘Oreal Professionnel a ve vybraných salonech i od Redken. Vybírat můžete z balíčků pro různé typy vlasů (např. suché, barvené, blond, kudrnaté a nezapomněli jsme ani na pány). 

S vánočními dárky ze salónu Klier potěšíte kteroukoli ženu ve vašem okolí, ať už je to manželka, maminka, dcera, kamarádka nebo kolegyně z práce. Navíc s nimi budete mít letošní Vánoce poklidné, odpadne vám náročné vymýšlení dárků a běhání po obchodech. Kvalitní péči o vlasy ocení i muži, takže jsou to dobré tipy na dárky i pro ně. 

Vouchery i vánoční balíčky kupujte už nyní v kterémkoli salónu Klier. Vyškolený personál vám ochotně zdarma poradí s výběrem a vysvětlí vše potřebné. Salóny Klier nabízí skvělou péči o vaše vlasy, nejnovější vlasové trendy a flexibilitu. Fungují pro vás totiž 7 dní v týdnu a bez objednávání. V Klier totiž vědí, že krásné a zdravé vlasy nepočkají. Více informací a vaše nejbližší kadeřnictví najdete na www.klier.cz.   


Autor: TZ

Den zdraví v Praze 5 na radnici

26. května 2024 v 08:51

Nechte si zdarma otestovat své zdraví ve středu 29. května mezi 13:00 – 17:00 hodinou v jednacím sále zastupitelstva radnice Prahy 5.

V Galerii 1 je nová kavárna

23. května 2024 ve 12:10

Minulý týden byla ve Štěpánské ulici slavnostně otevřena nová kavárna a představena hostům. Kavárna Bílá vrána v Galerii 1 je sociální podnik, který dává zaměstnání lidem s mentálním a kombinovaným znevýhodněním. Těmto lidem umožňuje dlouhodobé zaměstnání a příležitost získat dovednost...

Kde končí zdravé nasazení a nastává neřešený problém? České pracovní prostředí je tavicím kotlem všemožných závislostí

21. května 2024 v 16:17

O závislostech na pracovišti se v dnešní době stále příliš nemluví, přitom je toto téma aktuálnější než kdy dříve. Rapidně totiž přibývá těch, kteří práci obětují příliš mnoho, ale i těch, kteří si mezi své kolegy přinášejí jiné látkové závislosti zvenčí. V obou případech je to pomyslná prohra jak...

Módní přehlídka z píseckého víkendu módy a designu 2024

20. května 2024 v 17:17

Písecký víkend módy a designu 2024 nabídl místním i návštěvníkům z celé republiky jedinečnou módní přehlídku udržitelných módních značek a designérů a design market složený z kvalitních výběrových produktů.

Další články
Nahoru