Dnes Pátek - zatazeno 18°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 18°C
Pátek 22. 9. 2023
Svátek má Darina
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Vánoční tip: Darujte radost a krásu ze salónů Klier
Vyškolený personál salónů Klier ochotně poradí s výběrem a vysvětlí vše potřebné. Foto: Klier.cz

Vánoční tip: Darujte radost a krásu ze salónů Klier

Vánoce jsou za dveřmi! Někdo už má dárky nakoupené, jiný vše nechává na poslední chvíli. Ale víte, jak to s dárky je. Občas se prostě netrefíte. Trendem poslední doby je proto darování poukázek, kdy si obdarovaný službu či produkt vybere sám, a tematické vánoční balíčky, které potěší každého.

A přesně to pro vás na letošní Vánoce kadeřnictví Klier připravilo. Dárečky, se kterými zaručeně nešlápnete vedle. Jsou jimi vouchery do salónu a vánoční balíčky profesionální vlasové kosmetiky. 

VOUCHERY NA SLUŽBY V SALÓNECH KLIER

  • Vouchery jsou v hodnotě 300 nebo 500 Kč a lze je jakkoli kombinovat. Obdarovaný je pak může využít na veškeré služby salónu Klier (např. střih, barvení, ošetření vlasů, hloubkové vlasové kůry na míru aj.) i na zakoupení profesionální vlasové kosmetiky. Mají platnost půl roku, takže se nemusíte bát jejich nevyužití.
  • Darováním voucheru také darujete zážitek, a po těch dnes touží každý. Která žena navíc nemiluje péči o své vlasy a nechce se alespoň na chvíli cítit jako princezna? Navíc spousta žen si kvalitnější péči o sebe a své zdraví nedopřeje. Voucherem jim to umožníte a 100% jim tak uděláte radost. 

LIMITOVANÉ VÁNOČNÍ BALÍČKY

Mimo voucherů můžete v salónech Klier pořídit i hotové vánoční balíčky profesionální vlasové kosmetiky. Připravené jsou pro vás sety ověřené vlasové kosmetiky od značek Kérastase a L‘Oreal Professionnel a ve vybraných salonech i od Redken. Vybírat můžete z balíčků pro různé typy vlasů (např. suché, barvené, blond, kudrnaté a nezapomněli jsme ani na pány). 

S vánočními dárky ze salónu Klier potěšíte kteroukoli ženu ve vašem okolí, ať už je to manželka, maminka, dcera, kamarádka nebo kolegyně z práce. Navíc s nimi budete mít letošní Vánoce poklidné, odpadne vám náročné vymýšlení dárků a běhání po obchodech. Kvalitní péči o vlasy ocení i muži, takže jsou to dobré tipy na dárky i pro ně. 

Vouchery i vánoční balíčky kupujte už nyní v kterémkoli salónu Klier. Vyškolený personál vám ochotně zdarma poradí s výběrem a vysvětlí vše potřebné. Salóny Klier nabízí skvělou péči o vaše vlasy, nejnovější vlasové trendy a flexibilitu. Fungují pro vás totiž 7 dní v týdnu a bez objednávání. V Klier totiž vědí, že krásné a zdravé vlasy nepočkají. Více informací a vaše nejbližší kadeřnictví najdete na www.klier.cz.   


Autor: TZ

Den zdraví na Budějovické

17. září 2023 v 08:21

Věnujte deset minut svému zdraví. V Praze 4 na Budějovické si  v úterý 19. září můžete nechat změřit tlak, poradit se o výživě a program je připraven i pro děti.

Den zdraví na Poliklinice Prosek

16. září 2023 v 10:11

Poliklinika Prosek pořádá pod záštitou starosty Prahy 9 Tomáše Portlíka a ve spolupráci s oblastním spolkem Českého červeného kříže Praha 9 tradiční Den zdraví. Koná se 19. září od 9 do 16 hodin na prostranství před poliklinikou.

Nepatříte k 10 % Čechů s nemocnými ledvinami? Otestujte se zdarma a za pár minut

10. září 2023 v 08:42

Většina lidí má ve svém okolí někoho, kdo trpí chronickým onemocněním ledvin – postihuje totiž každého desátého Čecha, ale mnozí o své nemoci nevědí. Pokud není včas léčena, může vést k nevratnému selhání funkce ledvin, které vyžaduje doživotní dialýzu nebo transplantaci. Většinou je však možné...

Praha v rámci programu v oblasti zdravotnictví podpoří rozvoj paliativní péče

4. září 2023 v 15:22

Rada hl. m Prahy na svém pondělním jednání schválila vyhlášení Programu podpory v oblasti zdravotnictví pro rok 2024. Předpokládaný objem finančních prostředků určených pro tento účel je 67,5 milionů korun. Cílem záměru je prostřednictvím dotací podpora osob dlouhodobě nemocných nebo s postižením...

Další články
Nahoru