Dnes Úterý - zatazeno 4°C
Zítra Středa - obcasny-dest 6°C
Úterý 31. 1. 2023
Svátek má Marika
Pražské masopusty
Letošní masopustová sezona v Praze zahrnuje řadu akcí
Vánoční tip: Darujte radost a krásu ze salónů Klier
Vyškolený personál salónů Klier ochotně poradí s výběrem a vysvětlí vše potřebné. Foto: Klier.cz

Vánoční tip: Darujte radost a krásu ze salónů Klier

Vánoce jsou za dveřmi! Někdo už má dárky nakoupené, jiný vše nechává na poslední chvíli. Ale víte, jak to s dárky je. Občas se prostě netrefíte. Trendem poslední doby je proto darování poukázek, kdy si obdarovaný službu či produkt vybere sám, a tematické vánoční balíčky, které potěší každého.

A přesně to pro vás na letošní Vánoce kadeřnictví Klier připravilo. Dárečky, se kterými zaručeně nešlápnete vedle. Jsou jimi vouchery do salónu a vánoční balíčky profesionální vlasové kosmetiky. 

VOUCHERY NA SLUŽBY V SALÓNECH KLIER

  • Vouchery jsou v hodnotě 300 nebo 500 Kč a lze je jakkoli kombinovat. Obdarovaný je pak může využít na veškeré služby salónu Klier (např. střih, barvení, ošetření vlasů, hloubkové vlasové kůry na míru aj.) i na zakoupení profesionální vlasové kosmetiky. Mají platnost půl roku, takže se nemusíte bát jejich nevyužití.
  • Darováním voucheru také darujete zážitek, a po těch dnes touží každý. Která žena navíc nemiluje péči o své vlasy a nechce se alespoň na chvíli cítit jako princezna? Navíc spousta žen si kvalitnější péči o sebe a své zdraví nedopřeje. Voucherem jim to umožníte a 100% jim tak uděláte radost. 

LIMITOVANÉ VÁNOČNÍ BALÍČKY

Mimo voucherů můžete v salónech Klier pořídit i hotové vánoční balíčky profesionální vlasové kosmetiky. Připravené jsou pro vás sety ověřené vlasové kosmetiky od značek Kérastase a L‘Oreal Professionnel a ve vybraných salonech i od Redken. Vybírat můžete z balíčků pro různé typy vlasů (např. suché, barvené, blond, kudrnaté a nezapomněli jsme ani na pány). 

S vánočními dárky ze salónu Klier potěšíte kteroukoli ženu ve vašem okolí, ať už je to manželka, maminka, dcera, kamarádka nebo kolegyně z práce. Navíc s nimi budete mít letošní Vánoce poklidné, odpadne vám náročné vymýšlení dárků a běhání po obchodech. Kvalitní péči o vlasy ocení i muži, takže jsou to dobré tipy na dárky i pro ně. 

Vouchery i vánoční balíčky kupujte už nyní v kterémkoli salónu Klier. Vyškolený personál vám ochotně zdarma poradí s výběrem a vysvětlí vše potřebné. Salóny Klier nabízí skvělou péči o vaše vlasy, nejnovější vlasové trendy a flexibilitu. Fungují pro vás totiž 7 dní v týdnu a bez objednávání. V Klier totiž vědí, že krásné a zdravé vlasy nepočkají. Více informací a vaše nejbližší kadeřnictví najdete na www.klier.cz.   


Autor: TZ

Pět nejčastějších chyb při dávání novoročního předsevzetí. Děláte je také?

20. ledna 2023 ve 13:48

Zhubnu do plavek, začnu si hlídat stravu nebo konečně přestanu kouřit. Také patříte mezi ty, kteří si s příchodem ledna dávají nové životní cíle? Ať už jsou tato novoroční předsevzetí jakákoliv, šance na jejich dodržení bývá obvykle malá. Víte proč? Toto je pět nejčastějších chyb, kterých se...

Fashion market v Praze 11

16. ledna 2023 ve 12:02

V sobotu 21. ledna se od 10 do 14 hodin koná Fashion market v Kulturním centru a kavárně Mezi Domy.

Pacienti s HAE trpí nebezpečnými otoky. Dárci plazmy jim dávají šanci na lepší život

27. prosince 2022 v 08:02

Pod zkratkou HAE se ukrývá vzácné onemocnění, které postihuje přibližně jednoho z 50 000 lidí. Projevuje se otoky na různých částech těla, jež mohou výrazně komplikovat život, nebo jej dokonce ohrozit. Pomoc těmto pacientům přinášejí i léky vyráběné z krevní plazmy. Její dárci v rámci akce Giving...

Další články
Nahoru