dnes
Pátek - zatazeno
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - prehanky-snih
2°C
Advent v Praze

Vánoční strom na Staroměstském náměstí bude rozsvícen na Dvořákovu hudbu celkem 240krát

Světelnou show při rozsvěcení vánočního stromu na Staroměstském náměstí pustí organizátor trhů, společnost Taiko, každý den. V průběhu celého adventu tak mohou návštěvníci trhů sledovat po setmění téměř tříminutovou animaci rozsvěcení stromu na hudbu Antonína Dvořáka Z kytice písní slovanských – Furiant. Celkem to bude 240krát!

Rozsvěcení stromu se se koná denně šestkrát, vždy v době od 16 do 22 hodin.

„Vzhledem k pozitivním ohlasům, které se k nám po víkendovém začátku trhů na Staroměstském a Václavském náměstí dostaly, jsme se rozhodli, že strom budeme rozsvěcet nejen o víkendech, ale také každý všední den, a to až do 6. ledna 2016. Světelnou show, která rozbliká tisíce led diodových žárovek, tak uvidí všichni zájemci,“ říká Libor Votruba, předseda představenstva společnosti Taiko, organizátora Vánočních trhů na Staroměstském a Václavském náměstí v Praze 2015.

foto-vanocni-strom-statoromak-nahled


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru