Dnes Pondělí - prehanky-snih 1°C
Zítra Úterý - snih 2°C
Pondělí 18. 1. 2021
Svátek má Vladislav
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Pražský život

Vánoční setkání se nekonalo, Praha 2 děkuje složkám IZS a Správě služeb

Starostka Prahy 2 Jana Černochová a radní pro bezpečnost Michal Zuna v pondělí poděkovali složkám Integrovaného záchranného systému i pracovníkům Správy služeb hlavního města Prahy za spolupráci v letošním roce a také každodenní nasazení i pomoc občanům Prahy 2. Letos poprvé se vzhledem k epidemiologické situaci tradiční vánoční setkání konalo v omezeném počtu i jednodušší formě.

„Do poslední chvíle jsem věřila, že budu moci spolu s ostatními radními a kolegy, stejně jako v předchozích letech, policistům, strážníkům, hasičům, záchranářům i pracovníkům Správy služeb osobně poděkovat v prostorách Novoměstské radnice za celoroční práci. Bohužel to však není možné, a tak k nim poděkování jménem celé naší radnice i občanů Prahy 2 míří alespoň zprostředkovaně touto cestou. Děkuji, že jste tu pro nás!,“ uvedla starostka Prahy 2 Jana Černochová.

Zástupci bezpečnostních složek, záchranářů i Správy služeb hl. m. Prahy pak z rukou starostky Jany Černochové i radního pro bezpečnost Michala Zuny převzali písemná poděkování a drobné vánoční dárky pro své kolegy.

„Bylo mi ctí dnes poděkovat nejen strážníkům, policistům, hasičům a záchranářům, ale i pracovníkům Správy služeb hl.  m. Prahy, kteří letos pomáhali při zásobování naší městské části potřebnou dezinfekcí a ochrannými prostředky. Jsem rád, že jsme i letos podpořili strážníky Městské policie formou motivačních odměn ve výši 350 000 korun. Prostředky využije Městská policie k ocenění 80 strážníků za jejich náročnou práci.“ dodal Michal Zuna, radní Prahy 2 pro bezpečnost.
Praha 11: Vyfoťte to a pošlete na radnici

15. ledna 2021 ve 12:05

Nepořádek, uhynulí holubi, nelegální skládka, poničené lavičky, díry v chodníku. Občané městské části mohou prostřednictvím MMS zpráv a e-mailem zasílat na adresu mms@praha11.cz fotografie s upozorněním na nedostatky, které se na území městské části Praha...

Anketa ukázala, jak se žije v jednotlivých lokalitách Prahy 5

12. ledna 2021 ve 22:30

Radnice Prahy 5 na podzim vyhlásila anketu a díky jejím výsledkům má nyní detailní přehled o tom, co trápí obyvatele v konkrétních místech i jaké změny by v budoucnu uvítali.

Praha 9: HitHit kampaň pro Knoflík

12. ledna 2021 ve 12:45

Rodinné a komunitní centrum Knoflík v Praze 9 funguje víc jak 20 let. V této nelehké době, době zavřených kurzů, kaváren a aktivit nabízí odměny ve formě zážitků, kurzů, drobností a dobrot s vírou, že špatný čas přejde.

Pražské služby v nové kampani vysvětlují, jak se správně zbavit vánočního stromku

10. ledna 2021 ve 21:23

Kam s ním? Rozhodně ne do popelnice, prosí společnost Pražské služby (PSAS). Řeč je o vánočním stromku. Pražané se tohoto symbolu Vánoc zbavují tradičně v průběhu ledna. Se správným postupem likvidace radí nová kampaň na sociálních sítích Pražských služeb a...

Naháňka na černou zvěř na Klapici. Myslivci vyzývají k opatrnosti

8. ledna 2021 v 19:25

Podle informací Mysliveckého spolku Radotín se bude v sobotu 9. ledna konat naháňka na černou zvěř na území přírodní rezervace Klapice. Akce je plánována od 9. hodiny ranní přibližně do 13 hodin.

Další články
Nahoru