Dnes Pondělí - zatazeno 4°C
Zítra Úterý - oblacno 4°C
Pondělí 24. 1. 2022
Svátek má Milena
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Vánoční setkání s řediteli škol
Od zástupců škol starostka (vlevo) dostala keramického anděla. Foto: Praha 2

Vánoční setkání s řediteli škol

Starostka Prahy 2 Jana Černochová se dnes setkala s řediteli základních a mateřských škol a zástupci Domu dětí a mládeže Praha 2. Poděkovala jim za úsilí, se kterým se ve výjimečném roce věnovali výchově a vzdělávání dětí.

„Upřímně vám všem chci poděkovat za to, co všechno jste byli schopní absolvovat a s jakým nasazením jste se v tomto organizačně velmi náročném roce věnovali dětem.  Přeji vám, abyste vánoční svátky prožili v klidu, odpočinuli si od všech pracovních povinností a aby vše špatné zůstalo v tomto roce. Zasloužíte si náš obdiv stejně jako pracovníci v prvních liniích,“ vzkázala starostka Jana Černochová přítomným ředitelům  a dodala, že by si moc přála, aby se následující rok co nejvíce podobal normálu.

Dále upozornila, že městská část Praha 2 zřídila na svém území dvě kluziště, která mohou dvojkoví školáci navštěvovat i v průběhu vánočního volna zdarma. Zdůraznila také, že každá sportovní aktivita je právě v této době velmi důležitá. 

Od zástupců škol pak starostka dostala dárek, keramického anděla z dílny MŠ Šumavská.


Autor: TZ, red

Praha má Strategii pro přechod na cirkulární ekonomiku

19. ledna 2022 v 07:53

Rada hl. m. Prahy dnes schválila klíčovou strategii, která má za cíl v hlavním městě výrazně snížit spotřebu primárních surovin, produkci odpadů a emisí skleníkových plynů. Strategie cirkulární ekonomiky neboli oběhového hospodářství navazuje na Klimatický plán Prahy do roku 2030. Principy...

Pětice aktivistů se spoutala řetězem na Nuselském mostě

18. ledna 2022 ve 14:56

Na Nuselském mostě se dnes ráno pět lidí spoutalo řetězem a zablokovali automobilovou dopravu ve směru do centra.

Pražská propagace očkování se stala nejlepší reklamní kampaní v Česku za rok 2021

18. ledna 2022 ve 13:18

Odborníci na marketing v rámci dlouhodobého projektu Reklamní katovna na webu mediar.cz vyhodnotili kampaň k očkování Magistrátu hl. m. Prahy od agentury DDB Prague jako jednu ze dvou nejlepších v České republice za uplynulý rok.

Evropský vzdělávací festival Science on Stage míří do Prahy

17. ledna 2022 ve 14:14

V březnu se hlavní město bude moci pyšnit pořádáním největšího evropského vzdělávacího veletrhu pro učitele Science on Stage 2022. Uskuteční se poprvé v České republice, a to od 24. do 27. března. 

Další články
Nahoru