Dnes Úterý - zatazeno 7°C
Zítra Středa - zatazeno 7°C
Úterý 13. 4. 2021
Svátek má Aleš
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Vánoční setkání s řediteli škol
Od zástupců škol starostka (vlevo) dostala keramického anděla. Foto: Praha 2

Vánoční setkání s řediteli škol

Starostka Prahy 2 Jana Černochová se dnes setkala s řediteli základních a mateřských škol a zástupci Domu dětí a mládeže Praha 2. Poděkovala jim za úsilí, se kterým se ve výjimečném roce věnovali výchově a vzdělávání dětí.

„Upřímně vám všem chci poděkovat za to, co všechno jste byli schopní absolvovat a s jakým nasazením jste se v tomto organizačně velmi náročném roce věnovali dětem.  Přeji vám, abyste vánoční svátky prožili v klidu, odpočinuli si od všech pracovních povinností a aby vše špatné zůstalo v tomto roce. Zasloužíte si náš obdiv stejně jako pracovníci v prvních liniích,“ vzkázala starostka Jana Černochová přítomným ředitelům  a dodala, že by si moc přála, aby se následující rok co nejvíce podobal normálu.

Dále upozornila, že městská část Praha 2 zřídila na svém území dvě kluziště, která mohou dvojkoví školáci navštěvovat i v průběhu vánočního volna zdarma. Zdůraznila také, že každá sportovní aktivita je právě v této době velmi důležitá. 

Od zástupců škol pak starostka dostala dárek, keramického anděla z dílny MŠ Šumavská.


Praha pronajme byty neziskové organizaci Bona

Včera v 16:48

Rada hlavního města Prahy dnes rozhodla o pronájmu dvou městských bytů neziskové organizaci Bona. Organizace tyto byty poskytne svým klientům v režimu chráněného bydlení.

Praha 6 rozšířila úřední hodiny radnice

Včera v 10:02

Praha 6 s ukončením nouzového stavu rozšiřuje od dnešního dne úřední hodiny u nejvíce poptávaných služeb. Jedná se o agendu osobních dokladů – občanských průkazů a cestovních dokladů, Czech POINT, podatelnu a také kancelář pro zóny placeného stání.

Praha 5: Úřední hodiny radnice se prozatím nemění

Včera v 09:29

V pondělí 12. dubna přestalo platit opatření, které upravuje provoz orgánů veřejné moci a správních orgánů. Provoz úřadu je pro občany bez omezení agend.

Praha 15: Třetí ročník Participativního rozpočtu

11. dubna 2021 v 19:12

Od pondělí 19. dubna mohou obyvatelé patnácté městské části podávat své návrhy do 3. ročníku Participativního rozpočtu Prahy 15.

Nová klubovna pro skauty z Prahy 8

10. dubna 2021 v 08:12

Klubovna pro skauty z Prahy 8 se v současné době dokončuje v areálu mateřské školy Dolákova. Skauti budou mít k dispozici zázemí k tvůrčím aktivitám včetně kuchyňky. Klubovna byla jedna z priorit radnice osmé městské části, i když cesta k vybudování nebyla...

Další články
Nahoru