Dnes Úterý - snih 0°C
Zítra Středa - prehanky-snih 1°C
Úterý 26. 1. 2021
Svátek má Zora
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Vánoční setkání s řediteli škol
Od zástupců škol starostka (vlevo) dostala keramického anděla. Foto: Praha 2

Vánoční setkání s řediteli škol

Starostka Prahy 2 Jana Černochová se dnes setkala s řediteli základních a mateřských škol a zástupci Domu dětí a mládeže Praha 2. Poděkovala jim za úsilí, se kterým se ve výjimečném roce věnovali výchově a vzdělávání dětí.

„Upřímně vám všem chci poděkovat za to, co všechno jste byli schopní absolvovat a s jakým nasazením jste se v tomto organizačně velmi náročném roce věnovali dětem.  Přeji vám, abyste vánoční svátky prožili v klidu, odpočinuli si od všech pracovních povinností a aby vše špatné zůstalo v tomto roce. Zasloužíte si náš obdiv stejně jako pracovníci v prvních liniích,“ vzkázala starostka Jana Černochová přítomným ředitelům  a dodala, že by si moc přála, aby se následující rok co nejvíce podobal normálu.

Dále upozornila, že městská část Praha 2 zřídila na svém území dvě kluziště, která mohou dvojkoví školáci navštěvovat i v průběhu vánočního volna zdarma. Zdůraznila také, že každá sportovní aktivita je právě v této době velmi důležitá. 

Od zástupců škol pak starostka dostala dárek, keramického anděla z dílny MŠ Šumavská.


Přihlaste svůj nápad do soutěže Adapterra Awards

Dnes v 15:35

Třetí ročník soutěže Adapterra Awards odstartoval a až do konce letošního března mohou lidé na webuwww.adapterraawards.cz přihlašovat již hotové projekty, které pomáhají zvládat dopady klimatické krize.

Tragédie v Uhříněvsi, vlak tam na přejezdu srazil člověka

Včera v 11:55

Na železničním přejezdu v Uhříněvsi srazil včera krátce podevatenácté hodině rychlík člověka. Signalizační zařízení bylo údajně v provozu.

Hořel částečně devastovaný byt

22. ledna 2021 ve 14:40

Hodinu a dvanáct minut po dnešní půlnoci zasahovali profesionální a dobrovolní hasiči u požáru bytu obytného domu v suchdolské ulici K Háji.

Další články
Nahoru