dnes
Pondělí - zatazeno
5°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
3°C
Advent v Praze

Vánoční sbírka pomůže dětem z Klokánku i seniorům

Téměř sto tisíc korun poputuje do neziskových organizací, jako jsou Fond ohrožených dětí Klokánek Praha, Nadační fond Klíček Malejovice nebo seniorské domovy Sue Ryder a Život 90. 

Peníze sesbírali zaměstnanci společnosti Pfizer na svém vánočním večírku. Podpoří tak organizace, kde v průběhu roku pomáhali jako dobrovolníci.

Celkovou částku 92 890 korun rozdělí zaměstnanci na konta čtyř neziskových organizací, Fondu ohrožených dětí Klokánek v Praze 4, Nadačního fondu Klíček v Malejovicích a pražských domovů pro seniory Sue Ryder a Život 90.

Společnost Pfizer spolupracuje s neziskovými organizacemi v průběhu celého roku v rámci firemního projektu „Jsem dobrovolník“.

Do projektu „Jsem dobrovolník“ společnosti Pfizer se za dva roky zapojilo už 82 dobrovolníků, kteří organizacím věnovali celkem 656 hodin času. V loňském roce vybrali zaměstnanci na charitu během vánočního večírku celkem 43 580 korun.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru