Dnes Sobota - zatazeno 13°C
Zítra Neděle - oblacno 14°C
Sobota 2. 3. 2024
Svátek má Anežka
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Advent v Praze

Vánoční Galerii Harfa ovládnou Disney postavičky

Ve vánočně nazdobeném obchodním centru Galerie Harfa návštěvníky letos přivítají postavičky od Walta Disneyho, bude se soutěžit o kouzelné dětské knížky od Albatros Media nebo bruslit s maskoty HC Sparta. 

Kouzelné Vánoce s Disney knížkami
Nejslavnější studio animovaných filmů na světě Walt Disney oslaví letos 100 let od svého vzniku. Na oslavy se chystá i Galerie Harfa, která ve spolupráci s Albatros Média připravila nezapomenutelné Kouzelné Vánoce s Disney knížkami v Galerii Harfa.

„Na každý ze čtyř adventních víkendů jsou připraveny tematické akce například s Mickey Mousem a jeho přáteli, s Disney princeznami nebo marvelovskými superhrdiny. Na děti čeká čtení pohádek s kouzelnými babičkami, dílničky s Disney tématikou nebo si mohou v pohádkových fotokoutcích pořídit na památku obrázek s oblíbeným hrdinou,“ říká Martina Tlustá, marketingová ředitelka Galerie Harfa. První adventní víkend 25. a 26. listopadu přivítá návštěvníky na Harfě Mickey s jeho přáteli. Každý návštěvník, který dorazí v kostýmu, získá odměnu. Na všechny pak čeká velká vánoční soutěž o knížky z nakladatelství Albatros Media v hodnotě 60 tisíc korun.

Do světa Walta Disneyho se návštěvníci přenesou i na Terasách Harfa. Střešní prostor obchodního centra je zpřístupněn od 24. listopadu a září kouzelnou výzdobou. Kromě tradičního kluziště zde je také iglú a projekce pohádek a vánočních filmů. K vánoční atmosféře přispějí i stánky s občerstvením a svařeným vínem. Oblíbené ledové kluziště na střeše nákupních centra bude hostit během adventních nedělí maskoty HC Sparta, se kterými si mohou malí i velcí zájemci zabruslit.

Vánoční atmosféra na Harfě
Kromě tematických víkendů s Disney pohádkami proběhne v prosinci v Galerii Harfa akce Vánoční les, kterou pořádá Praha 9. Mateřské školy z tohoto pražského obvodu nazdobí v obchodním centru své vánoční stromečky, návštěvníci z nich poté hlasováním vyberou ten nejkrásnější. Těšit se můžete 5. prosince i na tradiční mikulášskou besídku.


Autor: Alo

Nejkrásnější vánoční destinace světa? Podle amerického žebříku Praha

3. ledna 2024 ve 20:07

Česká metropole opět získala prvenství v americkém žebříčku nejkrásnějších vánočních míst na světě podle zpravodajského serveru U.S. News. Praha v něm předběhla evropské metropole Vídeň, Řím i Salcburk, lyžařský ráj Aspen nebo exotické Maledivy, které se umístily na...

Jakub Jan Ryba: Česká mše vánoční na Smíchově

24. prosince 2023 v 10:52

Koncert se koná v kostele sv. Václava na Smíchově, na Náměstí 14. října.

Kostel Pražského Jezulátka: Česká mše vánoční

24. prosince 2023 v 09:03

V kostele Panny Marie Vítězné a Pražského Jezulátka uslyšíte 25. prosince Českou mši vánoční. Karmelitská 15, Praha 1.

Hlavním nádražím v Praze zněla Rybova mše, uctila oběti střelby

24. prosince 2023 ve 04:43

Hlavním nádražím v Praze v sobotu opět zněla Česká mše vánoční Jakuba Jana Ryby. S ohledem na čtvrteční tragickou střelbu v budově Filozofické fakulty Univerzity Karlovy hudebníci letos mimořádně zařadili také skladby Lacrimosa z Requiem Wolfganga Amadea Mozarta a Modlitba pro Martu, vypustili...

Praha 1 bude rozlévat rybí polévku

23. prosince 2023 v 18:21

Sváteční rozlévání rybí polévky na Štědrý den 24. prosince se uskuteční od 11 hodin na Kampě a od 14 hodin na Václavském náměstí. Akci organizuje Praha 1, rozlévání se zúčastní starostka Terezie Radoměřská, místostarostka Kateřina Klasnová, místostarosta Tomáš Heres, radní Ivana Antalová a a...

Dnes: Rybí polévka u Edenu

23. prosince 2023 v 09:27

Dnes bude Praha 10 před nákupním centrem Eden od 11:00 servírovat rybí polévku do poslední porce.

Petřínská půlnoční

23. prosince 2023 v 09:11

Půlnoční mše v kostele sv. Vavřince na Petříně 24. prosince ve 24 hodin.

Praha 18: Na Štědrý den pro Betlémské světlo

23. prosince 2023 v 07:50

Na Štědrý den budou od 10 do 14 hodin rozdávat skauti ze střediska Athabaska u Úřadu městské části Praha 18 Betlémské světlo.

Štědrý večer na Chodově: Osamělí lidé oslaví Vánoce ve Westfield Chodov

23. prosince 2023 v 05:06

Na Štědrý den v poledne uzavře Westfield Chodov své brány zákazníkům. Chodby obchodního centra se následně promění ve slavnostní společenskou místnost, ve které proběhne už šestý ročník charitativní akce Štědrý večer na Chodově. Ke štědrovečerní tabuli zde usednou lidé, kteří by jinak strávili...

Jarmark v Panské

21. prosince 2023 v 10:35

Tradiční jarmark ve čtvrtek 22. prosince od 10 hodin na půdě SPŠST v Panské.

Praha 1 zve na rybí polévku

20. prosince 2023 ve 21:47

Zástupci Prahy 1 budou v neděli 24. prosince na dvou místech v historickém centru rozdávat kolemjdoucím rybí polévku. Od 11 hodin na Kampě a od 14 hodin v horní části Václavského náměstí na trzích.

Další články
Nahoru