dnes
Pondělí - zatazeno
13°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
11°C
pozítří
Středa - obcasny-dest
11°C
Advent v Praze

Vánoční benefiční koncert pro Obědy pro děti

Na chvíli se zastavit, načerpat krásnou vánoční atmosféru Kostela sv. Šimona a Judy můžete z koncertu Josefa Vágnera, který se bude konat od 20 hodin 16. prosince. Výtěžek z koncertu jde na Obědy pro děti, který letos taktéž podpořila Metallica. 

Výtěžek z koncertu Josefa Vágnera a dětského pěveckého sboru Coro Piccolo za doprovodu kapely Klasix poputuje na dobrou věc. Během něj bude předán Women for Women šek s vytěženou částkou na podporu jejich projektu Obědy pro děti, kdy pomáhají se školní stravou dětem ze sociálně slabších rodin.

Na koncertě proběhne i křest nejnovější Vánoční desky Josefa Vágnera. Těšit se můžete na ty nejkrásnější sváteční melodie, autorskou hudbu, světové hity a koledy.

benef-obedy-2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kdy? v 20:00 hodin v pondělí 16. prosince
Kde? Kostel sv. Šimona a Judy, Dušní 1, Praha 1
Cena? od 290 korun, vstupenky na www.tiketportal.cz


Praha 8 letos rozsvítí pět vánočních stromů

23. října 2020 v 09:04

Na slavnostní rozsvěcení vánočních stromů zve Praha 8 koncem listopadu. První ze stromků se rozsvítí na Karlínském náměstí 23. listopadu.

Praha 4: Rybí polévka se bude rozdávat na Pankráci

23. prosince 2019 v 15:58

Tradiční vánoční rybí polévka se letos bude rozdávat i v Praze 4, a to na Štědrý den od 10:30 hodin před obchodním centrem Arkády Pankrác, kam na polévku, vánočku a svařené víno zve starostka Irena Michalcová.

Další články
Nahoru