dnes
Čtvrtek - skorojasno
5°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
3°C
Advent v Praze

Vánoce pro lidi bez domova: Nejen rozdávání dárků u nádraží

Ve čtvrtek 25. prosince od 15 hodin se uskuteční Vánoce pro lidi bez domova v těsném sousedství Smíchovského nádraží – v budově, kde sídlí Policie ČR (Nádražní 279/1). Akce, pořádaná sdružením Dům Agapé, začne bohoslužbou vikářky Pražského sboru Luterské evangelické církve Eduardy Heczkové. Chybět nebudou ani zpěvy.

Následovat bude rozdávání vánočních dárků. Jako každoročně praktických – spacáků, kabátů, bund, šál, kalhot, rukavic nebo svetrů. Každý si vybere, co potřebuje. Vánoční občerstvení z nakoupených surovin připraví dobrovolníci. Vedle guláše to budou i chlebíčky a cukroví. Pro zahřátí bude k dispozici horký čaj. Dobrovolníci budou chystat občerstvení již od 11 hodin. Přijít pomoci či přinést něco na zub může kdokoli.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru