dnes
Úterý - prehanky-dest
6°C
zítra
Středa - prehanky-snih
3°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
7°C
Válka mezi sousedy: jeden z kohoutů skončil s nožem v zádech, Ázerbájdžánci hrozí deset let
Ilustrační foto: sxc.hu

Válka mezi sousedy: jeden z kohoutů skončil s nožem v zádech, Ázerbájdžánci hrozí deset let

Včera krátce před desátou hodinou večer volala na tísňovou linku 158 žena. „Mého muže pobodal soused," sdělila v rozrušení. K domu ve Vondroušově ulici vyjeli policisté z místního oddělení v Řepích, kterým se podařilo podezřelého útočníka zadržet. Přivolaní záchranáři pak převezli osmapadesátiletého muže s bodnou ránou v zádech do nemocnice.

Policisté na místě zjistili, že šestatřicetiletý Ázerbájdžánec měl poškodit vstupní dveře svého souseda, ten vzápětí vyšel na chodbu a mezi sousedy začala slovní rozepře. Ta nakonec vygradovala ve rvačku a pobodání staršího muže.

„Případ si na místě převzali kriminalisté z prvního policejního obvodu, vyšetřovatel cizince podezřívá ze spáchání trestného činu těžké ublížení na zdraví ve stádiu pokusu. Za tento skutek mu pak hrozí až desetileté vězení,“ uvedla mluvčí pražské policie Jana Rösslerová.

V dostupných evidencích kriminalisté nenašli u cizince žádný záznam násilného nebo majetkového charakteru. V současné době je umístěný v policejní cele v budově krajského ředitelství v Kongresové ulici.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru