dnes
Neděle - zatazeno
6°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
5°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
9°C
Václavské Vánoce 2014
Ručně malovaný Betlém na topolové dřevo. Foto: archiv

Václavské Vánoce 2014

Letos již počtvrté rozsvítí 1. prosince Václavské náměstí vánoční strom. Těšit se můžete na ručně malovaný Betlém, na topolové dřevo od paní Jindry Šmídové z Netvořic, pěvecké vystoupení policejního sboru nebo slavnostní rozkrojení vánočního koláče.

Václavské Vánoce zahájí v 17 hodin Daniel Hodek, 1. zástupce starosty Prahy 1 spolu s herečkou Gabrielou Filippi, která vás celým slavnostním večerem provede.

Během večera se představí projekt Křišťál pro Světlušku, který bude organizovat sbírku pro těžce zrakově postižené a nevidomé.

Nevidomí ze střediska Dědina vyrobili z křišťálových komponentů vánoční ozdoby, které budou na akci prodávat.

Kolemjdoucí při zakoupení vánoční ozdoby dostanou zdarma jeden ověs, který pověsí na speciální strom. Celý výtěžek bude rozdělen nevidomým a těžce zrakově postiženým dětem i dospělým v České republice.


Čertovské řádění a vánoční tvoření v Monkey´s Gym

9. listopadu 2017 v 09:30 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak se přijďte 3. prosince odpoledne podívat do dětského centra Monkey´s Gym na Zábavné čertování, které je spojené i s vánočním tvořením pro děti i rodiče. Po celé odpoledne bude o zábavu postaráno.

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Hřiště v Masné má nový povrch, skákacího panáka i pískoviště. Zdi zdobí krásná malba

24. října 2017 v 11:55 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

V Praze 1 se pro všechny děti otevřelo nové dětské hřiště v Masné. Jeho rekonstrukce trvala dva měsíce. Nyní plně slouží potřebám rodičů a dětí z Prahy 1. Hřiště má nyní kompletně nový povrch v rámci, kterého byla vytvořena řada herních obrazců, jako je například skákací panák, twister...

Další články
Nahoru