dnes
Pondělí - jasno
1°C
zítra
Úterý - skorojasno
1°C
pozítří
Středa - oblacno
2°C
V sobotu zkolaboval během zápasu, dnes byl fotbalista Malý propuštěn domů
Fotbalistu Dukly Petra Malého odvezla sanitka přímo ze hřiště. Foto: Venca Tyči / Facebook FK Dukla

V sobotu zkolaboval během zápasu, dnes byl fotbalista Malý propuštěn domů

Fotbalista prvoligové Dukly Petr Malý, který v sobotním utkání prodělal kolaps s krátkodobou poruchou vědomí, byl dnes po třinácté hodině propuštěn z nemocnice do domácího léčení. Veškeré testy, kterými si prošel, jsou naštěstí negativní.

Hráč se cítí velmi dobře a doufá, že se brzy opět vrátí do tréninku. „Poslední, co si pamatuji, je, že jsem si zavazoval tkaničku. Když jsem se zvedl, udělalo se mi špatně a šel jsem do kolen. Dál si pamatuji jen útržky a plně jsem se probral až v sanitce,“ vzpomíná na sobotní událost devětadvacetiletý záložník.

Petr v nemocnici prošel během včerejšího a dnešního dne vyšetřeními jako je CT, magnetická rezonance, EKG, EEG a ECHO. „Veškeré testy, které mu byly provedeny, jsou bez nálezu, jsme tak na dobré cestě k tomu, že Petr bude úplně zdravý. Ale nechceme nic podceňovat, takže po jeho propuštění nastoupí na kolečko testů, které by měly vyloučit všechny další možné příčiny,“ zdůraznil klubový lékař Ladislav Šindelář.

Nyní se Petr cítí dobře. „Je mi jako by se mi nic nestalo. Doufám, že i zbylé testy dopadnou dobře a já budu moci zase co nejdříve trénovat, nechtěl bych to propásnout. Ale zdraví máme jenom jedno,“ uvědomuje si.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru