Dnes Středa - zatazeno 28°C
Zítra Čtvrtek - oblacno 25°C
Středa 19. 6. 2024
Svátek má Leoš
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
V ranní špičce se srazil autobus s nákladním autem, zranilo se 12 lidí
Nehoda autobusu a nákladního auta. Foto: HZS Praha

V ranní špičce se srazil autobus s nákladním autem, zranilo se 12 lidí

Při srážce autobusu a nákladního auta na křižovatce ulic Sulická a Zálesí v Praze 4 se dnes kolem osmé hodiny ráno lehce zranilo dvanáct lidí. Jednoho z nich záchranáři ošetřili na místě, ostatní odvezli do nemocnic. Kvůli vyššímu počtu zraněných vyhlásili záchranáři zhruba na 40 minut traumaplán prvního stupně. Složky záchranného integrovaného systému o tom informovaly na sociální síti X.

„Aktuálně zasahujeme u dopravní nehody na křižovatce ulic Zálesí x Sulická v Praze 4. Jedná se o srážku autobusu s nákladním autem. Na místě je 12 zraněných,“ napsali policisté.

Autobus dopravního podniku podle záběrů z místa nehody narazil do nákladního auta, poškodila se přední část autobusu.

Podle záběrů z místa nehody autobus dopravního podniku zezadu narazil do nákladního auta. Poškodila se pravá přední část autobusu. „Čekáme na zadokumentování nehody. Pak budeme obě vozidla od sebe vyprošťovat. Spolupracujeme s jednotkou hasičů dopravního podniku,“ sdělili hasiči.

Záchranáři podle mluvčí Jany Poštové měli po nehodě v péči 12 lehce zraněných lidí. Jedenáct z nich odvezli do čtyř pražských nemocnic, jednoho ošetřili na místě.

Kvůli vyššímu počtu zraněných vyhlásili záchranáři traumaplán, který je určen pro mimořádné situace s větším počtem raněných.


Autor: red

Na dvou místech se srazil vlak s člověkem

17. června 2024 v 16:55

Smrtelná nehoda se stala na koridoru, kudy jezdí řada rychlíků. Omezení se tak dotklo mimo jiné spojů Ostravan, Západní expres či Bavorský expres. Některé soupravy nabraly více než hodinové zpoždění, jiné dráhy rovnou odřekly.

Motorka srazila nezletilou dívku

17. června 2024 v 16:25

Nezletilou dívku srazila v pondělí dopoledne motorka. Stalo se to v ulici Trojská nedaleko gymnázia. Mladý motorkář se zranil na hlavě, ale hůře dopadla dívka. Podle záchranářů měla mnohačetná poranění, musela být dokonce uvedena do umělého spánku. Okolnosti srážky vyšetřují...

Další články
Nahoru