dnes
Středa - zatazeno
29°C
zítra
Čtvrtek - prehanky-dest
27°C
pozítří
Pátek - zatazeno
25°C
V Premium Outlet Prague Airport jsou nové prémiové obchody
Interiér outletového centra nedaleko pražského letiště. Foto: archiv

V Premium Outlet Prague Airport jsou nové prémiové obchody

Outletové centrum POP Airport u pražského letiště otevřelo nové multibrandové obchody POP Man a POP Woman. V obchodním centru mohou zákazníci nyní nakupovat  produkty od Valentino, Prada, YSL, Fendi, Dolce&Gabbana a mnoha dalších za outletové ceny.

 

Premium Outlet Prague Airport, ležící v blízkosti pražského Letiště Václava Havla, rozšířil nabídku svých obchodů o multibrandové POP Man a POP Woman. V obou těchto obchodech, stejně jako v celém outletu, nabízejí světové prémiové značky, za ceny které jsou o 30 až 70 procent nižší než v běžné distribuci. Navíc je v plánu jejich složení ještě rozšiřovat a čeští zákazníci budou mít možnost si zakoupit za výhodné outletové ceny i takové značky, které u nás zastoupení ještě nemají.

„Jsme velice rádi, že se nám podařilo obchody POP Man a POP Woman otevřít již nyní, před začátkem jarní sezony a doplnit tak naše portfolio značek o další světová jména. Naši zákazníci teď mají možnost nakupovat z aktuálních i starších kolekcí dalších světových návrhářů za outletové ceny," uvádí Jakub Dlouhý, marketingový ředitel outletového centra.

„Fashion lovers  u nás naleznou i zboží, které v běžných obchodech stejných značek v Česku neseženou, jelikož některé kolekce nebo značky naleznou exkluzivně jen u nás, takže záleží jen na jejich kreativitě jaký jedinečný look si nakombinují," dodává. Outlet tak naplňuje svou vizi být pro své zákazníky prvotřídním zážitkem z nakupování ovšem za cenu economy.  

O POP Airport

Outletové centrum POP je unikátní svou interiérovou architekturou a návštěvníci se zde mohou cítit jako na procházce uličkami staré Prahy. Centrum je oceňované i odbornou veřejností, o čemž svědčí vítězství v soutěži Best of Realty 2018. V současnosti nabízí na ploše 20.000 m2 více než 70 obchodů a přes 200 značek. Všechny obchody nabízí zboží za outletové ceny o 30 až 70% nižší než v běžné distribuci. Letiště Václava Havla je odtud vzdáleno necelých 5 minut jízdy autem, centrum Prahy je pak dostupné za 25 minut. Rovněž přímo k centru jezdí MHD ze stanic metra A Bořislavka a Veleslavín.

Zastoupeny jsou zde značky Karl Lagerfeld, Gant, Guess, Bogner, Palmers, Barker Shoes, Guess, Barbour, Burberry, Luca Bertelli, La Martina, Prada, YSL, Fendi, Dolce&Gabbana, Ermenegildo Zegna, Desigual, Nike, Adidas, Trussardi, Gant, Jacob Cohen, Home and Cook, Delsey, Gucci, Hamleys, Retro Jeans, Pepe Jeans, Blažek, Triumph, Versace a mnoho dalších.

Některé obchody v České republice zatím jinde nenajdete a v POP Airport jsou k dostání za úžasné outletové ceny. Jsou to například Marina Militare, Frankie Morello, Corso Roma, Imperial a Harmont & Blaine.

Kromě toho připravuje POP na každý měsíc speciální tematické a týdenní akce, kdy je možné vždy v některých obchodech nakupovat s ještě většími slevami.


O budoucnosti evropské sociální politiky debatovali politici a odborníci v Evropském domě v Praze

Včera v 10:54

Pokračující stárnutí evropské populace, rostoucí digitalizace a vznik nových forem práce – to byly jedny z trendů, o kterých se včera v Praze hovořilo na debatě s názvem Sociální rozměr Evropy. Tu pořádala Evropská síť proti chudobě a sociálnímu vyloučení v ČR. Debata měla za cíl představit...

Pokračuje výstavba sportovního hřiště v Praze 2. Kácet se musí kvůli bezpečnosti, zní z radnice

17. června 2019 ve 21:40

Na rohu ulic Na Smetance a Italská od loňského roku vzniká moderní multifunkční sportoviště, které budou navštěvovat stovky žáků z nedaleké ZŠ a MŠ Na Smetance, ale i děti z dalších škol či z Domu dětí a mládeže Praha 2. Postupně jej začnou využívat i děti z ostatních základních a mateřských škol...

Nadace Pražské děti předá šek na 1,1 milionu korun pro kliniku dětské hematologie a onkologie

17. června 2019 v 18:01

Ve čtvrtek 20. června dopoledne předá Nadace Pražské děti (předseda správní rady a 1. místostarosta Prahy 1 Petr Hejma a další členové správní rady) šek na 1,1 milionu korun, a to přednostovi Kliniky dětské hematologie a onkologie 2. LF UK a FN Motol Janu Starému. Předání se uskuteční na klinice...

Další články
Nahoru