dnes
Čtvrtek - polojasno
22°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
30°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
18°C
Zpravodajství

V Praze se uskuteční demonstrace a pochod za odstoupení premiéra Babiše

Další demonstrace za odstoupení premiéra Andreje Babiše (ANO) se uskuteční dnes večer v Praze. Protestující se sejdou v 18 hodin a Václavském náměstí a následně se vypraví k úřadu vlády. Půjdou přes Národní třídu, Husovu ulici, třídu 17. listopadu a Čechův most. Pochod bude ukončen na Klárově, kde od zhruba v 19:15 vystoupí zástupci opozičních stran. Organizátoři demonstrace ze spolku Milion chvilek chtějí nabídkou prostoru k vystoupení opozičních politiků ukázat, že existuje alternativa k volbě hnutí ANO.

 

 


Do budovy úřadu Prahy 2 s roušku

Včera v 11:43

Povinná ochrana úst a nosu plošně zůstala už jen ve zdravotnických a sociálních zařízeních, na větších akcích uvnitř a v metru.

Pocitová mapa Prahy 9: Označte místo, které chcete změnit

Včera v 07:58

Na základě sběru názorů a pocitů obyvatel deváté městské části, které se týkají kvality životního prostředí v jejich bezprostředním okolí, a klimatických změn, které ho ovlivňují, vznikla Pocitová mapa.

Severně od Opatovské vznikne prostor pro oddych a relaxaci

7. července 2020 ve 12:26

Zítra, 8. července, zahájí Praha 11 regeneraci vnitrobloku mezi ulicemi Konstantinova a Černockého. V rámci úprav lokality budou odstraněny původní květníky a prostor zkrášlí nový květník osázený trvalkovým záhonem.

Další články
Nahoru