dnes
Úterý - oblacno
11°C
zítra
Středa - oblacno
14°C
pozítří
Čtvrtek - polojasno
17°C
Zpravodajství

V Praze se uskuteční demonstrace a pochod za odstoupení premiéra Babiše

Další demonstrace za odstoupení premiéra Andreje Babiše (ANO) se uskuteční dnes večer v Praze. Protestující se sejdou v 18 hodin a Václavském náměstí a následně se vypraví k úřadu vlády. Půjdou přes Národní třídu, Husovu ulici, třídu 17. listopadu a Čechův most. Pochod bude ukončen na Klárově, kde od zhruba v 19:15 vystoupí zástupci opozičních stran. Organizátoři demonstrace ze spolku Milion chvilek chtějí nabídkou prostoru k vystoupení opozičních politiků ukázat, že existuje alternativa k volbě hnutí ANO.

 

 


Praha 5: Uzavření úřadu pro veřejnost z důvodu konání voleb

Včera ve 20:32

Úřad městské části Praha 5 bude v pátek 2. října z důvodu konání voleb do Senátu Parlamentu ČR pro veřejnost uzavřen.

Úřad městské části Praha 6 omezí provoz

Včera v 10:17

Z důvodu voleb do Senátu PČR bude v pátek 2. a 9. října omezen provoz budovy Úřadu městské části Praha 6, včetně detašovaných pracovišť.

Praha 13 upozorňuje na zákaz vstupu do údolí Motolského potoka

26. září 2020 v 11:21

Až do konce října je ve vybraných dnech od 19 do 7 hodin ráno následujícího dne uzavíráno údolí Motolského potoka z důvodu plánovaného odstřelu prasete divokého.

Praha 8 ušetří osm milionů na energiích, nakoupila je na komoditní burze

26. září 2020 v 08:26

Praha 8 a její příspěvkové organizace sníží v příštích dvou letech náklady na energie o 8 milionů korun. Plyn byl nakoupen v srpnu a elektřinu o měsíc později na Českomoravské komoditní burze Kladno za ceny, které jsou v průměru o 31 procent nižší než letošní. V rámci centrálního nákupu elektřiny...

Další články
Nahoru