dnes
Pondělí - jasno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
0°C
pozítří
Středa - oblacno
2°C
Pražský sport

V Praze probíhá Mistrovství Evropy hráčů do 21 let v malém fotbalu

Od pátku do zítřka probíhá v Praze historicky první ročník Mistrovství Evropy hráčů do 21 let v malém fotbalu. 

Šampionátu se zúčastní celkem osm zemí (Česká republika, Slovensko, Slovinsko, Bulharsko, Německo, Rumunsko, Itálie a Chorvatsko). Týmy se utkají ve dvou čtyřčlenných skupinách a první dva týmy poté postoupí do nedělních semifinále a případného finále.

Mistrovství se koná v Areálu FK Slavoj Vyšehrad.  Český tým se v základní skupině A utká se Slovinskem, Maďarskem, Německem a Itálií.

„Malý fotbal má v Praze díky Hanspaulské lize obrovskou tradici. Soutěž se hraje už čtyři desítky let. V jejích soutěžích nastupuje až 15 tisíc hráčů, což považuji za fantastické číslo,“ uzavřel Dolínek.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru