dnes
Sobota - zatazeno
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pondělí - prehanky-snih-dest
5°C
V Praze proběhla akce Lásky čas. Randilo se při ní? Ne, zatýkalo!
Policie zatkla desítky podezřelých. Ilustrační foto: archiv

V Praze proběhla akce Lásky čas. Randilo se při ní? Ne, zatýkalo!

Kriminalisté v Praze 4 provedli akci pod krycím názvem „Lásky čas“, jejímž cílem bylo objasnění trestné činnosti a zadržení jejich pachatelů. Velká čtyřdenní akce se zdařila, v poutech skončily desítky lidí.

Do rozsáhlé akce se zapojilo 126 policistů, kteří pozatýkali 39 lidí. Ti jsou podezřelí ze spáchání dohromady 229 trestných činů.

„Mezi objasněné trestné činy patřily loupeže, vydírání, nebezpečné pronásledování, týrání osoby žijící ve společném obydlí, pohlavní zneužívání,“ vyjmenoval mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Zároveň se podařilo objasnit činy ohrožování mravní výchovy mládeže, výroba, distribuce a přechovávání omamných a psychotropních látek, vloupání, podvody, zpronevěry, podplácení, porušování domovní svobody, krádeže a legalizace výnosů z trestné činnosti.

Třiatřicet osob je stíháno na svobodě a šest poslal soud do vazby.


Autor: Dalibor Kracík

Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Surovost: I takto zle můžete dopadnout, když se rozhodnete v Praze vzbudit spáče. A ještě jsou po vás žádány peníze za čepici!

6. listopadu 2017 v 09:44 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Od srpna pátrají policisté z místního oddělení Zličín po násilníkovi, který ve vestibulu stejnojmenné zastávky metra bezdůvodně napadl jednoho z cestujících. Napadený si při výstupu z vagonu všiml spícího muže na sedačce a zavolal na něj, aby vstával, že souprava je v cílové stanici a dál již...

Další články
Nahoru