dnes
Úterý - jasno
30°C
zítra
Středa - skorojasno
30°C
pozítří
Čtvrtek - jasno
32°C
V Praze havarovalo historické letadlo, kterého se na světě dochovaly jen tři kusy
Letadlo skončilo v poli. Foto: radek Krahulík / HZS Praha

V Praze havarovalo historické letadlo, kterého se na světě dochovaly jen tři kusy

Včera večer havarovalo krátce před jednadvacátou hodinou při přistávání sedmdesát let staré letadlo. Při havárii letatadla z roku 1947, jehož jsou na světě jen tři kusy, nebyl nikdo zraněn. Příčinou byla pravděpodobně porucha motoru. Škody ještě nejsou vyčísleny.     

havarie-letadla-clanek1

havarie-letadla-clanek-4

havarie-letadla-clanek-2

havarie-letadla-clanek_1


Policie dostane dva velitelské vozy Škoda Kodiaq

20. července 2019 v 06:55

Policie České republiky čerpá finance pro svůj chod především z Ministerstva vnitra ČR, pražský magistrát se však rozhodl darovat Krajskému ředitelství policie hl. m. Prahy dva speciálně upravené velitelské vozy značky Škoda Kodiaq v celkové hodnotě 4 miliony korun. Stalo se tak na základě žádosti...

Praha 6: Dotazy posílejte na radnici

18. července 2019 v 07:37

Dotazy na témata, týkající se dopravy, památek, bezpečnosti, školství, životního prostředí, zdravotnictví a dalších oblastí, mohou obyvatelé šesté městské části zasílat prostřednictvím webových stránek přímo kompetentním osobám.

Praha 2 žádá magistrát o kontrolu stavu stromořadí v ulicích na svém území

17. července 2019 ve 14:11

Radní Prahy 2 se usnesli, že městská část požádá magistrát o kontrolu faktického stavu všech uličních stromořadí na území městské části. Tato stromořadí jsou majetkem hlavního města. Praha 2 chce znát stav stromů zejména s ohledem na bezpečnost.

Další články
Nahoru