dnes
Neděle - prehanky-snih
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - snih
0°C
V Praze bude na řadu sportovišť týden vstup zdarma. Už si můžete plánovat, kam vyrazíte
Do týdne sportu zdarma se zapojí i plavecký stadion Podolí. Foto: pspodoli.cz

V Praze bude na řadu sportovišť týden vstup zdarma. Už si můžete plánovat, kam vyrazíte

Celkem 105 pražských sportovišť mohou letos Pražané využít v rámci 7. ročníku akce Týden sportu zdarma. Vzhledem k vysoké návštěvnosti v minulých letech se dá i v tomto roce očekávat, že možnost shodit přebytečná kila a vyzkoušet si nejrůznější sporty využijí desetitisíce lidí.

Akce Týden sportu zdarma se letos koná od 25. do 31. prosince a postupně se stala mezi Pražany velmi oblíbenou. Obyvatelé hlavního města mají možnost si zdarma vyzkoušet nejrůznější sportovní disciplíny jako je tenis, badminton, bruslení, plavání, fitness nebo beach volejbal. Loni jich do jednotlivých sportovišť zavítalo okolo 25 tisíc.

V případě některých sportovišť je vzhledem k jejich kapacitě vyžadována telefonická či online rezervace. Přístup zdarma rovněž není vždy po celou jejich vánoční otevírací dobu, ale jen ve vybraných dnech a hodinách.

Kompletní harmonogram je ode dneška k dispozici na stránkách www.prahasportovni.cz. Rezervace budou možné od 23. prosince a nabídku sportoviště si bude možné rezervovat vždy maximálně dva dny před začátkem sportovní aktivity.


Další krátké zprávy
Nahoru