dnes
Pátek - polojasno
25°C
zítra
Sobota - polojasno
24°C
pozítří
Neděle - polojasno
23°C
V Karlíně prasklo potrubí, zaplaveny byly okolní ulice. Bez vody se ocitly tisíce lidí
Foto: HZS hl. m. Prahy / Milan Pacík

V Karlíně prasklo potrubí, zaplaveny byly okolní ulice. Bez vody se ocitly tisíce lidí

V Karlíně dnes v pět hodin ráno prasklo nedaleko pražského hotelu Olympik v Nekvasilově ulici vodovodní potrubí. Do ulic se vyvalila voda, na místě zasahovali hasiči. Odčerpávali vodu z podzemních prostor a kolektorů, nejvíce čerpadel bylo nasazeno v prodejně Albert. Bez vody bylo v Praze 8 zhruba čtyři hodiny asi 3000 odběratelů. Nyní jsou přepojeni na náhradní zdroj. Opravy poškozeného řadu potrvají do večera.

invalidovna2-nahled invalidovna3-nahled Podle Tomáše Mrázka, tiskového mluvčího společnosti Pražské vodovody a kanalizace, praskl vodovodní řad o průměru 80 centimetrů a bez vody se ocitly tři tisíce odběratelů.

Po havárii došlo k přepásmování lokality na jiný zdroj, obyvatelům a provozovnám v této lokalitě tak už voda teče.

Hasiči provedli kontrolu ve sklepních prostorách hotelu Olympik. Dopravní situaci řeřešili policisté. 


Doufám, že to nebude někde na sociálních sítích?! Anebo víte co, pošlete to tam, ať se lidi pobaví

Dnes v 10:19

V rámci noční směny se hlídce strážníků z Prahy 1 v ulici Templová naskytl zajímavý pohled. Z kanálu trčely nohy mladého muže, kterého se z něj pokoušel vytáhnout jiný mladík. Byl však tak opilý, že nebyl schopen ani pořádně sám stát, natož kamarádovi z kanálu...

U požáru nahrávacího studia zasahovaly tři jednotky hasičů

17. dubna 2018 v 18:37

Dnes od 12:16 hodin zasahovaly jednotky pražských hasičů u požáru v suterénu nahrávacího studia v ulici Nepravidelná v Praze 15. Hasiči zasahovali v dýchací technice. Pomocí přetlakové ventilace odvětrávali prostor sklepa a chodby domu.

Cizinec poškrábal lak u šesti aut

16. dubna 2018 v 17:17

Pražští strážníci zadrželi cizince, který poškrábal lak na šesti zaparkovaných vozidlech. V neděli večer přijali strážníci z Prahy 4 oznámení, že v ulici Na Vítězné pláni poškodil neznámý muž okrasný truhlík na květiny.

Požár v kanceláři v Praze 1

15. dubna 2018 ve 20:41

Dnes od 17:07 hodin zasahovaly jednotky pražských hasičů u požáru v kanceláři administrativní budovy na Senovážném náměstí v Praze 1. Hořelo vybavení kanceláře a část dřevěné podlahy na ploše 2×2 metry.

Další články
Nahoru