Dnes Úterý - zatazeno 4°C
Zítra Středa - oblacno 3°C
Úterý 25. 1. 2022
Svátek má Miloš
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Zpravodajství

V Praze 6 se po Velikonocích začne uklízet

Jarní úklid komunikací bude v Praze 6 probíhat od 6. dubna do 4. června. Jedná se o celkový strojní a ruční úklid ulic, který provádí Technická správa komunikací. Doba čištění je od 8 do 15 hodin.

Kdy se uklízí ve vaší ulici
Na úklid v dané lokalitě, a tedy i nutnost přeparkovat vozidlo nejen z vozovky, ale i z chodníku, upozorní vždy dopravní značení. Na značkách zákaz zastavení je uveden datum a čas a v ulici jsou umístěny vždy sedm dní před zahájením blokového čištění v konkrétní ulici. S ohledem na probíhající výkopové práce je možná i případná změna harmonogramu čištění.

„Přesný den, kdy se bude uklízet vaše ulice, najdete také na stránkách www.tsk-praha.cz v odkazu Plán letního čištění komunikací. Uživatel si může zadat buď název ulice a následně se objeví datum blokového čištění, nebo naopak zadá konkrétní den a zobrazí se všechny lokality, ve kterých bude čištění probíhat,“ informuje Praha 6 na svých stránkách.

Další z možností, jak si zajistit včasné informace o blokovém čištění, je služba TSK-INFO. Odkaz na tuto službu naleznete na hlavní stránce společnosti www.tsk-praha.cz K aktivaci služby je nutná jednoduchá registrace. Uživatel po registraci dostane do zadané emailové adresy informace o chystaném blokovém čištění v jím zvoleném úseku vždy v dostatečném předstihu.

Kompletní seznam uklízených ulic s přesnými daty najdete na webových stránkách Prahy 6.
Autor: TZ, red

Praha má Strategii pro přechod na cirkulární ekonomiku

19. ledna 2022 v 07:53

Rada hl. m. Prahy dnes schválila klíčovou strategii, která má za cíl v hlavním městě výrazně snížit spotřebu primárních surovin, produkci odpadů a emisí skleníkových plynů. Strategie cirkulární ekonomiky neboli oběhového hospodářství navazuje na Klimatický plán Prahy do roku 2030. Principy...

Další články
Nahoru