dnes
Pátek - oblacno
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - prehanky-snih
2°C
V Praze 6 se konají dvě výstavy koček. K vidění budou zvířata ze zahraničí i z útulků
Tady rostu já. Ilustrační foto: archiv

V Praze 6 se konají dvě výstavy koček. K vidění budou zvířata ze zahraničí i z útulků

Milovníci koček mohou dnes a zítra navštívit v Praze 6 dvě výstavy koček. V dejvickém Hotelu DAP se koná mezinárodní výstava. Představí se zde zhruba 150 zvířat z České republiky, Slovenska, Polska, Finska, Norska, Německa a dalších zemí. V Kulturním centru Průhon se koná umisťovací výstava. Na výběr je ze zhruba stovky koťat, koček a kocourů, kteří jsou zdraví a veterinárně ošetřeni.

Dvoudenní mezinárodní výstavu v Hotelu DAP pořádá 1. organizace chovatelů koček v ČR při Českém svazu chovatelů dnes a v zítra od 9 do 17 hodin. Vstupné pro dospělé je 80 korun, pro děti, důchodce či držitele průkazu ZTP/P 60 korun, pro rodiny 180 korun. Výstavu doplní po oba dny prodej krmiv, chovatelských potřeb a drobných dárkových předmětů s tématem koček.

Jarní umísťovací výstavu v Kulturním centru Průhon pořádá spolek Animal´s dnes od 10 do 17 hodin. Nový domov bude hledat zhruba stovka zvířat, o která pečují občanská sdružení z celé republiky.

Zváni jsou i ti, kdo si z jakéhokoli důvodu nemohou vzít kočku domů. Vstupné ve výši 30 korun bude celé věnováno ve prospěch útulkových koček. Děti, které přinesou obrázek kočky na čtvrtce A4, mají vstup zdarma.


Další články
Nahoru