dnes
Úterý - jasno
31°C
zítra
Středa - skorojasno
35°C
pozítří
Čtvrtek - jasno
27°C
V Praze 6 hořely bývalé garáže a nízké budovy, zdevastovány byly u před požářem
Foto: HZS Praha / Jiří Dvořák

V Praze 6 hořely bývalé garáže a nízké budovy, zdevastovány byly u před požářem

Včera ve 22:17 hodin zasahovaly profesionální a dobrovolné jednotky hasičů  v Praze 6 v Tomanově ulici u požáru bývalých garáží a soustavě jednopodlažních budov. Zásah se protáhl až do nedělního rána.

Plameny se částečně rozšířily na střechu, hasiči také použili dva proudy pomocí speciálního zařízení COBRA.

Objekty byly již devastovány před požárem a nacházel se v nich převážně komunální odpad. Požár se podařilo lokalizovat v 00:48 hodin, hasiči provedli dohlídku požářiště ještě dbes ráno.

strahov-1-2019

„Při požáru nedošlo ke zranění, příčina se vyšetřuje. S ohledem na devastaci objektu již před požárem budou škody minimální," uvedl mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.


Posezení na lavičce vyústilo v potyčku, zasáhli strážníci

Včera ve 14:35

Přátelské večerní posezení na lavičce se zvrtlo. Zatímco se dva muži postrkávali ve stoje a zápasili i na zemi, ostatní tomu přihlíželi. Vše ukončili až strážníci, kteří jednoho z mužů museli zpacifikovat a nasadit mu pouta.

Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Další články
Nahoru