dnes
Čtvrtek - zatazeno
27°C
zítra
Pátek - bourky
24°C
pozítří
Sobota - zatazeno
24°C
V Praze 5 hořel provizorní sklad náhradních dílů
Foto: Roman Půta

V Praze 5 hořel provizorní sklad náhradních dílů

U požáru tří velkoobjemových kontejnerů, které sloužily jako provizorní garáž a sklad náhradních dílů, zasahovaly dvě profesionální a jedna dobrovolná jednotka hasičů dnes v 1:53 hodin v ulici Nad motolskou nemocnicí v Praze 5.

Hasiči zasahovali v dýchací technice, požár byl lokalizován ve 2:08, následovalo dohašování a kontrola skrytých ohnisek pomocí termokamery. Na místo se v dopoledních hodinách vrátí vyšetřovatel, aby zjistil přesný rozsah škod a příčinu požáru.


Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Hasiči v Horních Měcholupech: Zachránili dva lidi a čtyři psy

23. května 2019 v 06:35

Hasiči ze dvou profesionálních a jedné dobrovolné jednotky zasahovali včera od 16:50 hodin v ulici Hornoměcholupská. Hořelo tam vybavení kuchyně v bytě obytného domu.

Další články
Nahoru