Dnes Sobota - zatazeno 3°C
Zítra Neděle - polojasno 0°C
Sobota 27. 2. 2021
Svátek má Alexandr
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
V Praze 4  se budou méně vyvážet odpadkové koše
V Praze 4 se proto od 1. listopadu snížila četnost vývozu košů. Foto: FB

V Praze 4 se budou méně vyvážet odpadkové koše

Technická správa komunikací hlavního města Prahy sdělila, že snižuje frekvenci vývozu obsahu odpadkových košů na území čtvrté městské části. Operativně reaguje na vládní nařízení vydaná v souvislosti s výskytem koronaviru o omezení pohybu osob, zákazu nočního vycházení a uzavření některých provozoven služeb a obchodů, a s tím spojený pokles pohybu obyvatel a návštěvníků v ulicích Prahy.

V Praze 4 se proto od 1. listopadu snížila četnost vývozu košů, tam, kde byla četnost vývozu 5× týdně, je nově stanovena na 3× týdně, v místech, kde dosud byla četnost vývozu 3× týdně, se mění na 2× týdně, a tam, kde byla četnost vývozu 2× týdně, zůstává i nadále stejná.

Možná problémová místa chce TSK v součinnosti s dodavateli monitorovat a řešit individuálně operativními vývozy. 


V Praze 13 začala závěrečná etapa revitalizace vnitrobloku Fingerova

Včera v 11:09

Ve středu 24. února byla zahájena třetí, závěrečná etapa revitalizace vnitrobloku Fingerova. Projekt rekonstrukce celého vnitrobloku byl v roce 2018 projednán s veřejností v rámci místní Agendy 21.

Praha 1 opět podpoří Městskou knihovnu na Pohořelci

25. února 2021 v 09:42

Radnice Prahy 1 odsouhlasila poskytnutí účelové dotace pro Městskou knihovnu, pobočku Hradčany, a to ve výši půl milionu korun na tento rok.

Zemřel František Šedivý, předseda Klubu dr. Milady Horákové

24. února 2021 ve 21:33

Ve věku 93 let zemřel v úterý dlouholetý předseda Klubu dr. Milady Horákové, bývalý místopředseda Konfederace politických vězňů František Šedivý.

Další články
Nahoru