dnes
Sobota - prehanky-snih
2°C
zítra
Neděle - snih
1°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
-1°C
Víkendové tipy

V Praze 2 se předvede tuzemská špička ve skocích na trampolíně

Pokud budete mít volný čas v sobotu 23. května, rozhodně navštivtě Sokol na Vinohradech. Utká se zde tuzemská špička ve skocích na trampolíně v rámci 3. pokračování závodu Českého poháru.

Skokani se po odrazu dostávají až do devítimetrových výšek a předvádějí dvojná či trojná salta s kombinacemi různých vrutů. Můžete se těšit na českou reprezentaci, jmenovitě Zita Frydrychová, Naim Ashhab, Martin Pelc, Adam Sült, Lukáš Majer a další.

Samotný závod je rozdělen do dvou částí. První je určena pro mladší a starší žactvo, druhá část pro juniory a seniory. Soutěže probíhají v kategoriích jednotlivců a synchronních dvojic. Na tomto závodě si skokani plní reprezentační kritéria pro starty na světové soutěže.
Pro více informací navštivte stránky www.trampolinypraha.cz.

„Budeme velmi potěšeni, když dorazíte v hojném počtu a pomůžete nám vytvořit příjemnou atmosféru pro skokany,“ zvou organizátoři k návštěvě. 

skoky-trampolina-nahled


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru