Dnes Čtvrtek - obcasny-dest 4°C
Zítra Pátek - obcasny-dest 7°C
Čtvrtek 15. 4. 2021
Svátek má Anastázie
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
V Praze 2 se diskutovalo nad uplynulou sezónou na náplavce Rašínova nábřeží
Všichni zúčastnění se shodli na tom, že se situace na náplavce pomalu mění k lepšímu. Foto: P2

V Praze 2 se diskutovalo nad uplynulou sezónou na náplavce Rašínova nábřeží

V úterý 6. října proběhlo pracovní jednání na radnici Prahy 2 k vyhodnocení uplynulé sezóny na náplavce Rašínova nábřeží. Sešli se zástupci Prahy 2 starostka Jana Černochová a radní Michal Zuna, magistrátu, TCP Praha a občanského spolku Praha ohleduplná.

Témata, kterým se věnovali byly bezpečnost a veřejný pořádek, tržní místa a jejich provozní doba nebo vizuální smog. Prostor byl dán i stížnostem rezidentů a budoucím záměrům a plánům.

Všichni zúčastnění se shodli na tom, že se situace na náplavce pomalu mění k lepšímu.

„Stále je co zlepšovat, proto považuji podobná setkání za důležitá a děkuji všem zúčastněným, že si dokážeme sednout a vést konstruktivní dialog. Slibujeme si od společného postupu, že náplavka bude místem pro všechny bez rozdílu – oázou kulturního vyžití a odpočinku a zároveň důstojnou lokalitou k bydlení bez rušení nočního klidu," uvedla starostka Prahy 2 Jana Černochová.


Praha pronajme byty neziskové organizaci Bona

12. dubna 2021 v 16:48

Rada hlavního města Prahy dnes rozhodla o pronájmu dvou městských bytů neziskové organizaci Bona. Organizace tyto byty poskytne svým klientům v režimu chráněného bydlení.

Praha 6 rozšířila úřední hodiny radnice

12. dubna 2021 v 10:02

Praha 6 s ukončením nouzového stavu rozšiřuje od dnešního dne úřední hodiny u nejvíce poptávaných služeb. Jedná se o agendu osobních dokladů – občanských průkazů a cestovních dokladů, Czech POINT, podatelnu a také kancelář pro zóny placeného stání.

Praha 5: Úřední hodiny radnice se prozatím nemění

12. dubna 2021 v 09:29

V pondělí 12. dubna přestalo platit opatření, které upravuje provoz orgánů veřejné moci a správních orgánů. Provoz úřadu je pro občany bez omezení agend.

Další články
Nahoru