Dnes Pondělí - zatazeno 1°C
Zítra Úterý - snih 2°C
Pondělí 18. 1. 2021
Svátek má Vladislav
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
V Praze 2 se diskutovalo nad uplynulou sezónou na náplavce Rašínova nábřeží
Všichni zúčastnění se shodli na tom, že se situace na náplavce pomalu mění k lepšímu. Foto: P2

V Praze 2 se diskutovalo nad uplynulou sezónou na náplavce Rašínova nábřeží

V úterý 6. října proběhlo pracovní jednání na radnici Prahy 2 k vyhodnocení uplynulé sezóny na náplavce Rašínova nábřeží. Sešli se zástupci Prahy 2 starostka Jana Černochová a radní Michal Zuna, magistrátu, TCP Praha a občanského spolku Praha ohleduplná.

Témata, kterým se věnovali byly bezpečnost a veřejný pořádek, tržní místa a jejich provozní doba nebo vizuální smog. Prostor byl dán i stížnostem rezidentů a budoucím záměrům a plánům.

Všichni zúčastnění se shodli na tom, že se situace na náplavce pomalu mění k lepšímu.

„Stále je co zlepšovat, proto považuji podobná setkání za důležitá a děkuji všem zúčastněným, že si dokážeme sednout a vést konstruktivní dialog. Slibujeme si od společného postupu, že náplavka bude místem pro všechny bez rozdílu – oázou kulturního vyžití a odpočinku a zároveň důstojnou lokalitou k bydlení bez rušení nočního klidu," uvedla starostka Prahy 2 Jana Černochová.


Praha 4 varuje před podvodníky

13. ledna 2021 v 18:02

Radnice čtvrté městské části upozorňuje obyvatele na nárůst nabídek podomního prodeje v Praze, především na sídlištích. Tento prodej se většinou maskuje jako nejrůznější ankety či nabídky servisu oken a jiných služeb.

Další články
Nahoru