dnes
Úterý - jasno
6°C
zítra
Středa - obcasny-dest
10°C
pozítří
Čtvrtek - prehanky-dest
13°C
V Praze 2 se diskutovalo nad uplynulou sezónou na náplavce Rašínova nábřeží
Všichni zúčastnění se shodli na tom, že se situace na náplavce pomalu mění k lepšímu. Foto: P2

V Praze 2 se diskutovalo nad uplynulou sezónou na náplavce Rašínova nábřeží

V úterý 6. října proběhlo pracovní jednání na radnici Prahy 2 k vyhodnocení uplynulé sezóny na náplavce Rašínova nábřeží. Sešli se zástupci Prahy 2 starostka Jana Černochová a radní Michal Zuna, magistrátu, TCP Praha a občanského spolku Praha ohleduplná.

Témata, kterým se věnovali byly bezpečnost a veřejný pořádek, tržní místa a jejich provozní doba nebo vizuální smog. Prostor byl dán i stížnostem rezidentů a budoucím záměrům a plánům.

Všichni zúčastnění se shodli na tom, že se situace na náplavce pomalu mění k lepšímu.

„Stále je co zlepšovat, proto považuji podobná setkání za důležitá a děkuji všem zúčastněným, že si dokážeme sednout a vést konstruktivní dialog. Slibujeme si od společného postupu, že náplavka bude místem pro všechny bez rozdílu – oázou kulturního vyžití a odpočinku a zároveň důstojnou lokalitou k bydlení bez rušení nočního klidu," uvedla starostka Prahy 2 Jana Černochová.


Praha 4 položila věnce u Památníku Tří odbojů

Dnes v 07:40

Pietní akt, kterým si Praha 4 každoročně připomíná založení Československé republiky v roce 1918 se letos kvůli mimořádným opatřením vlády nekonal.

Dotační programy na rok 2021 vyhlásila Praha 5

23. října 2020 ve 20:45

Rada městské části Praha 5 schválila vyhlášení dotačních programů pro rok 2021. Stejně jako v letech minulých podpoří účelovou dotací projekty v oblasti kultury, životního prostředí, sportu, školství a rozvoje občanské společnosti. Na dotační programy plánuje Praha 5 v příštím roce věnovat částku...

Praha 10 od pondělí přijímá žádosti o dotace

23. října 2020 v 10:35

Občané městské části Praha 10 mohou žádat od pondělí 26. října do 9. listopadu do 12 hodin o dotace. V rámci programu vyčlení radnice ze svého rozpočtu 30 milionů korun na prospěšné aktivity v kultuře, sportu, ochraně životního prostředí a udržitelného rozvoje a sociální a zdravotní...

Další články
Nahoru