Dnes Úterý - jasno 26°C
Zítra Středa - polojasno 28°C
Úterý 15. 6. 2021
Svátek má Vít
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
V Praze 15 to žije, spolkový život budu nadále podporovat, slibuje starosta Milan Wenzl
Májová veselice, jedna z tradiční spolkových akcí v Praze 15. Starosta Milan Wenzl stojí uprostřed. Foto: archiv

V Praze 15 to žije, spolkový život budu nadále podporovat, slibuje starosta Milan Wenzl

Starosta Praha 15 a lídr kandidátky ANO ve volbách do zastupitelstva patnácté městské části Milan Wenzl uvedl, proč se rozhodl pro opětovnou kandidaturu. „Hodně projektů ve prospěch občanů Prahy 15 máme rozdělaných, je potřeba je dotáhnout,“ uvedl.

„Myslím, že uplynulé čtyři roky jsou pro mě a tým z vedení radnice dobrou vizitkou. Udělala se spousta práce, jejíž výsledky jsou vidět. Ať už to jsou stavební úpravy ve školách, nová sportoviště, ale třeba i změna přístupu radnice k občanům. Radnici jsme co nejvíce otevřeli a snažíme se, aby občané měli pocit, že jim úředníci i politici vždy v rámci možností maximálně pomůžou,“ řekl Wenzl.

Pokud dostane ve volbách 5. a 6. října od voličů důvěru a bude moci další čtyři roky pokračovat ve vedení Prahy 15, chce zlepšit dopravu a parkování. „Před volbami to v Praze říkají skoro všichni politici, ale já se této problematice věnuji celé volební období a rád bych v tom pokračoval,“ sdělil Wenzl. Dalšími jeho prioritou je bezpečnost. „Chci, aby se všichni v Praze 15 cítili bezpečně. Mít doma večer celou rodinu je velmi důležité,“ pokračoval.

Nadále by také rád podporoval spolkový život, kterým je Patnáctka vyhlášená. „Spolky dlouhodobě podporuji, ať už to jsou dobrovolní hasiči, baráčníci, či třeba sokolové. Městská část bez spolkového života je mrtvá. A u nás to žije,“ dodal starosta Praha 15 Milan Wenzl.


Spojené síly pro Prahu obsadí dva placené posty předsedů výborů

1. listopadu 2018 ve 21:31

Spojené síly pro Prahu (TOP 09, STAN a KDU-ČSL) obsadí v nově vzniklé koalici s Piráty a Prahou Sobě posty předsedů magistrátních výborů pro dopravu a kulturu. O dalších personáliích zástupci koalice vyjednávají. Na dotaz ČTK to řekl lídr Spojených sil a předseda TOP 09 Jiří...

Na koalici v Letňanech se domluvily ODS, ANO, ODA a TOP 09

1. listopadu 2018 ve 21:24

Na koalici v Praze 18 se domluvili zástupci ODS a Svobodných, ANO, ODA, TOP 09 a jeden nezávislý zastupitel.

Další články
Nahoru