Dnes Čtvrtek - obcasny-dest 7°C
Zítra Pátek - skorojasno 2°C
Čtvrtek 2. 12. 2021
Svátek má Blanka
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Lifestyle / Zdraví

V Praze 13 je nové rehabilitační pracoviště

V úterý 26. října bylo slavnostně otevřeno nové rehabilitační pracoviště Fyziocentrum Baťa. V novém a moderním prostředí zde ordinují dva rehabilitační lékaři a čtrnáct fyzioterapeutů.

Fyzioterapeutická a rehabilitační péče v Praze 13 je tak pro všechny obyvatele dostupnější. Navíc je plně hrazena pojišťovnami a nejsou požadovány žádné další poplatky.

Na adrese Bucharova 2641/14 (v přízemí budovy Explora), přímo u stanice metra Nové Butovice, jsou pro všechny věkové skupiny připraveny profesionální služby a zcela nové prostory. Zařízení je plně přístupné i pro imobilní pacienty.

Možnost objednání je přes klientské centrum na tel.: 227 272 127 nebo na www.fyziocentrum.cz.


Autor: TZ, red

Zdravotnický hackathon vyhrálo zařízení na automatické měření výdeje moči pacientů

22. listopadu 2021 v 11:59

Od pátku do neděle se v Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) utkalo téměř 200 českých a zahraničních hackerů na akci European Health Hackathon 2021. Akce, jejímž cílem bylo během 48 hodin vytvořit inovace ve zdravotnictví, se konala fyzicky v IKEM...

Saunia má otevřeno i 17. listopadu

15. listopadu 2021 v 18:47

Saunové světy Saunia mají otevřeno i během státního svátku ve středu 17. listopadu. Týká se to také všech šesti pražských poboček: Galerie Butovice, Vivo! Hostivař, Westfield Chodov, Centrum Černý Most, Galerie Harfa a Centrum Krakov.

Další články
Nahoru