Dnes Čtvrtek - zatazeno 6°C
Zítra Pátek - obcasny-dest 7°C
Čtvrtek 2. 2. 2023
Svátek má Nela
Pražské masopusty
Letošní masopustová sezona v Praze zahrnuje řadu akcí
Koronavirus

V Praze 13 bude nové testovací místo

U Polikliniky Lípa Centrum bude od pátku 19. března v provozu nové odběrové místo. Testy na covid-19 jsou pro všechny obyvatele Prahy 13 opět dostupnější.

„Velmi si vážím rychlého a seriózního jednání provozovatele, prostory pro zázemí jsme předali a již od zítra se mohou všichni nechat testovat. V současné době je velmi náročné zajistit si termíny testování. Věřím, že tímto krokem pomůžeme mnoha lidem, kteří čekají na testy ve velkých centrech i několik dní,“ řekl starosta David Vodrážka a dodal: „O zřízení testovacího místa mimo budovu polikliniky jsme usilovali dlouho a jsem velmi rád, že se to podařilo právě teď, když je testování pro firmy i úřady povinné“.

Rezervace termínů, kontakty a bližší informace zde: https://www.antigenni-testy-covid.cz/ nebo na telefonním čísle 725 101 101.

lipa-testovaci-misto


Autor: TZ, red

O novou vakcínu proti covidu-19 je ve FTN zájem

27. října 2022 v 10:44

O novou vakcínu – Comirnaty BA.4/5 proti Covidu-19 je ve FTN zájem, v minulém týdnu si pro ni přišlo do očkovacího centra přes 1032 lidí.

O druhou posilující dávku očkování proti covidu-19 je v Krči zájem

23. srpna 2022 ve 14:24

Fakultní Thomayerova nemocnice (FTN) již pátý týden očkuje proti covidu-19 takzvanou druhou posilující dávkou vakcíny (4. dávka). Je o ni zájem, uvedl mluvčí FTN Petr Sulek.

Pro vakcínu na Polikliniku Prosek už koncem srpna

14. srpna 2022 v 11:44

Poliklinika Prosek znovu otevře očkovací místo už koncem srpna. Původní předpoklad, že se tak stane až na podzim, změnil narůstající počet pacientů s onemocněním covid-19.

Další články
Nahoru