Dnes Pátek - zatazeno 17°C
Zítra Sobota - oblacno 16°C
Pátek 20. 5. 2022
Svátek má Zbyšek
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Koronavirus

V Praze 13 bude nové testovací místo

U Polikliniky Lípa Centrum bude od pátku 19. března v provozu nové odběrové místo. Testy na covid-19 jsou pro všechny obyvatele Prahy 13 opět dostupnější.

„Velmi si vážím rychlého a seriózního jednání provozovatele, prostory pro zázemí jsme předali a již od zítra se mohou všichni nechat testovat. V současné době je velmi náročné zajistit si termíny testování. Věřím, že tímto krokem pomůžeme mnoha lidem, kteří čekají na testy ve velkých centrech i několik dní,“ řekl starosta David Vodrážka a dodal: „O zřízení testovacího místa mimo budovu polikliniky jsme usilovali dlouho a jsem velmi rád, že se to podařilo právě teď, když je testování pro firmy i úřady povinné“.

Rezervace termínů, kontakty a bližší informace zde: https://www.antigenni-testy-covid.cz/ nebo na telefonním čísle 725 101 101.

lipa-testovaci-misto


Autor: TZ, red

Očkovací centrum na Chodově ukončilo provoz

28. února 2022 ve 13:40

Očkovací centrum v pražské obchodním domě na Chodově po sedmi měsících ukončilo provoz. Poslední zájemce o vakcínu proti covidu-19 naočkovalo včera večer v 19 hodin, od dnešního dne je centrum uzavřeno. Informoval o tom na twitteru Institut klinické a experimentální medicíny (IKEM), který centrum...

Další články
Nahoru