Dnes Pondělí - oblacno 14°C
Zítra Úterý - zatazeno 15°C
Pondělí 20. 9. 2021
Svátek má Oleg
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Koronavirus

V Praze 13 bude nové testovací místo

U Polikliniky Lípa Centrum bude od pátku 19. března v provozu nové odběrové místo. Testy na covid-19 jsou pro všechny obyvatele Prahy 13 opět dostupnější.

„Velmi si vážím rychlého a seriózního jednání provozovatele, prostory pro zázemí jsme předali a již od zítra se mohou všichni nechat testovat. V současné době je velmi náročné zajistit si termíny testování. Věřím, že tímto krokem pomůžeme mnoha lidem, kteří čekají na testy ve velkých centrech i několik dní,“ řekl starosta David Vodrážka a dodal: „O zřízení testovacího místa mimo budovu polikliniky jsme usilovali dlouho a jsem velmi rád, že se to podařilo právě teď, když je testování pro firmy i úřady povinné“.

Rezervace termínů, kontakty a bližší informace zde: https://www.antigenni-testy-covid.cz/ nebo na telefonním čísle 725 101 101.

lipa-testovaci-misto


Autor: TZ, red

Metropolitní očkovací centrum bude od příštího týdne pokračovat v novém režimu

Včera v 08:10

Velká očkovací centra mimo zdravotnická zařízení se v celé republice postupně uzavírají. Také Metropolitní očkovací centrum utlumuje svoji činnost a podle plánu skončilo k pátku 17. září s jeho provozem hlavní město. Očkovací centrum bude i nadále fungovat v omezeném...

Praha pokračuje v očkování lidí bez přístřeší

16. září 2021 v 10:38

Ve snaze zajistit co nejvyšší proočkovanost Pražanů organizuje hlavní město od poloviny července očkování lidí bez přístřeší. Díky dohodě s Ministerstvem zdravotnictví očkuje Praha i cizince bez domova, kteří žijí na území hlavního města. Během osmi očkovacích akcí se podařilo podat vakcínu, která...

Ve FTN bylo naočkováno už více než 160 tisíc lidí a přes 4000 dětí od 12 let

14. září 2021 v 06:55

Ve Fakultní Thomayerově nemocnici (FTN) bylo naočkováno už více než 160 tisíc lidí a k tomu přes 4000 dětí od 12 do 15 let. Očkovat proti nemoci Covid-19 se ve FTN začalo na konci prosince minulého roku, a to v prostorách nového očkovacího centra v pavilonu F. 

Poliklinika Prahy 7 očkuje bez nutnosti rezervace

2. září 2021 v 07:16

Na Poliklinice Prahy 7 se očkuje vakcínou Moderna. Očkovat se zde mohou zájemci starší 16 let, kteří jsou přihlášeni k veřejnému zdravotnímu pojištění v České republice.

Další články
Nahoru