Dnes Neděle - zatazeno 9°C
Zítra Pondělí - polojasno 4°C
Neděle 2. 4. 2023
Svátek má Erika
Velikonoce
Tipy na pražské velikonoční akce pro děti i dospělé
Dětská PrahaZpravodajství

V Podolské a Ohradní probíhá rekonstrukce dětských hřišť

Praha 4 zahájila rekonstrukci dětských hřišť v Podolské a Ohradní ulici. Jejich budoucí podobu může veřejnost už nyní vidět na vizualizacích umístěných na oplocení jednotlivých areálů. Předání hřišť k užívání veřejnosti se plánuje na přelomu září a října.

„Oba herní areály jsou ve hojně využívané. Jsme velice rádi, že potřeby jejich uživatelů, které u obou hřišť vzešly z anketního průzkumu, můžeme nyní naplnit,“ uvedl radní pro správu veřejných prostranství Jan Hušbauer (ANO).

Podoba hřišť se změní, na své si přijdou i starší děti
„Chceme maximálně využít daný prostor. Ovšem nikoliv na úkor komfortu návštěvníků. Rozšiřujeme aktivity pro starší děti. To byl konec konců jeden ze zásadních požadavků účastníků ankety. Ale ani menší a předškolní děti nepřijdou zkrátka,“ uzavírá radní.Autor: Cen

Vítání jara v Praze 9

Včera ve 21:06

Rozloučení se se zimou, přivítání jara a příprava na Velikonoce v Edu Bubo Klubu v Parku Podkovářská v neděli 2. dubna od 15 hodin.

Dohoda Prahy 2 s provozovateli zavádí pravidla pro bikesharing na území městské části

30. března 2023 ve 23:04

Zástupci městské části Praha 2 a bikesharingových společností společně podepsali Dohodu o provozu bikesharingu na území Prahy 2, která zavádí jasná pravidla jeho provozování v této městské části. Svým podpisem se zástupci společností zavázali k jejich dodržování. Informovala o tom v tiskové zprávě...

Další články
Nahoru