Dnes Úterý - mlha 9°C
Zítra Středa - obcasny-dest 7°C
Úterý 27. 2. 2024
Svátek má Alexandr
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Dětská PrahaZpravodajství

V Podolské a Ohradní probíhá rekonstrukce dětských hřišť

Praha 4 zahájila rekonstrukci dětských hřišť v Podolské a Ohradní ulici. Jejich budoucí podobu může veřejnost už nyní vidět na vizualizacích umístěných na oplocení jednotlivých areálů. Předání hřišť k užívání veřejnosti se plánuje na přelomu září a října.

„Oba herní areály jsou ve hojně využívané. Jsme velice rádi, že potřeby jejich uživatelů, které u obou hřišť vzešly z anketního průzkumu, můžeme nyní naplnit,“ uvedl radní pro správu veřejných prostranství Jan Hušbauer (ANO).

Podoba hřišť se změní, na své si přijdou i starší děti
„Chceme maximálně využít daný prostor. Ovšem nikoliv na úkor komfortu návštěvníků. Rozšiřujeme aktivity pro starší děti. To byl konec konců jeden ze zásadních požadavků účastníků ankety. Ale ani menší a předškolní děti nepřijdou zkrátka,“ uzavírá radní.Autor: Cen

Muž zemřel po pádu z lešení

Včera v 18:54

Policie vyšetřuje smrtelný pád muže, který se na Žižkově v pondělí po poledni zřítil z lešení. Policisty zajímá, zda nedošlo k porušení bezpečnosti práce.

Praha 6: na Kluzišti Vypich se bruslí do konce února

Včera v 09:44

Poslední den, kdy si moci na kluzišti klasicky zabruslit, bude ve čtvrtek 29. února. Led je podle organizátorů pořád v dobré kondici.

V Podolí hořela garáž

25. února 2024 v 10:38

Nad nedělním ránem zasahovali pražští hasiči Praze 4 Podolí u požáru garáže. Informovali o tom na síti X. „Vynesli jsme tlakovou lahev a plameny jsme uhasili dvěma vodními proudy,“ sdělili.

V Ruské ulici někdo na cedule nalepil jména ruských politických vězňů

24. února 2024 v 17:43

Ve Vršovicích v Ruské ulici někdo na zhruba pětadvacet cedulí s názvem ulice a na tramvajovou zastávku nalepil jména ruských politických vězňů a disidentů. Ve vzkazu připevněném na pouliční lampě připomněl druhé výročí vpádu ruské armády na Ukrajinu a také nedávnou smrt ruského opozičního politika...

Další články
Nahoru