Dnes Pondělí - polojasno 18°C
Zítra Úterý - polojasno 13°C
Pondělí 10. 5. 2021
Svátek má Blažena
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
V podjezdu pod magistrálou se srazily tramvaje, několik cestujících ošetřili záchranáři
Tramvaje pod magistrálou. Foto: HZS Praha

V podjezdu pod magistrálou se srazily tramvaje, několik cestujících ošetřili záchranáři

Dvě za sebou jedoucí soupravy tramvají se dnes odpoledne krátce po půl druhé srazily v podjezdu pod severojižní magistrálou v ulici U Bulhara. Zmodernizovaný starší typ najel do moderní tramvaje Škoda 15T ForCity. Zranilo se několik lidí, tramvaje musely jezdit odklonem.

I když se původně zdálo, že se zranili jen dva lidé, nakonec se ukázalo, že ošetření potřebovali tři cestující, muž a dvě ženy. Všichni se zranili lehce, nemuselo dojít k vyproštění. Příčin nehody vyšetřují policisté.

Kvůli srážce byla v úseku mezi Masarykovým nádražím a stanicí metra Želivského zavedena náhradní autobusová doprava. Čtyři linky, které frekventovaným místem vedou, musely být odkloněny.

Linka 5 přes Karlovo náměstí a Strašnice, linka 9 přes náměstí I. P. Pavlova, linka 15 vedla k Bílé Labuti, kde byla ukončena a linka 26 vedla přes Maniny a Palmovku.

Dopravní omezení skončilo krátce před půl čtvrtou a doprava se vrátila do normálu.


Praha 5 se podílí na konferenci u příležitosti oslav Dne Evropy

Včera v 07:36

On-line konference Myšlenka Evropy a země české při příležitosti oslav Dne Evropy – Schumanova dne se koná ve středu 12. května od 17 hodin.

Praha pronajme byt spolku Silou Hlasu

8. května 2021 v 09:21

Pražští radní v pondělí rozhodli o pronájmu bytu uzpůsobeného pro lidi na vozíku spolku Silou Hlasu. Jeho zástupci zde bude učit kvadruplegiky žít v domácnosti ovládané hlasem. 

Další články
Nahoru