dnes
Pátek - oblacno
25°C
zítra
Sobota - oblacno
25°C
pozítří
Neděle - zatazeno
25°C
V Písnici v noci hořelo auto
Foto: hzscr.cz

V Písnici v noci hořelo auto

Dnes ve 03:26 zasahovala jednotka pražských hasičů z Modřan u požáru osobního auta ve Švihovské ulici v Písnici. Hasiči zasahovali v dýchací technice a na likvidaci požáru použili vysokotlakou vodu.

Plameny napáchaly škodu za 50 000 korun, na místo se v dopoledních hodinách vrátí hasičský vyšetřovatel, aby provedl došetření požáru spolu s policisty.


Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Hasiči v Horních Měcholupech: Zachránili dva lidi a čtyři psy

23. května 2019 v 06:35

Hasiči ze dvou profesionálních a jedné dobrovolné jednotky zasahovali včera od 16:50 hodin v ulici Hornoměcholupská. Hořelo tam vybavení kuchyně v bytě obytného domu.

Další články
Nahoru