Dnes Středa - skorojasno 32°C
Zítra Čtvrtek - oblacno 33°C
Středa 17. 8. 2022
Svátek má Petra
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Pražský život

V Participativním rozpočtu Prahy 15 lze podpořit až tři návrhy

Revitalizace hřiště, knihobudka, stůl na ping-pong, venkovní sezení. V Praze 15 se hlasuje o participativním rozpočtu.

Do závěrečného hlasování 4. ročníku participativního rozpočtu Prahy 15 postoupilo celkem 7 návrhů. Hlasováním se veřejnost bude podílet na rozhodnutí, které projekty radnice zrealizuje.

Způsob hlasování je stejný jako v loňském roce. Stačí se zaregistrovat na uvedeném webu, vyplnit číslo mobilního telefonu a po zadání přístupového kódu, který vám přijde bezplatně prostřednictvím textové zprávy na váš mobilní telefon, můžete začít hlasovat. Lze podpořit nejméně jeden a nejvýše tři návrhy. Můžete, ale nemusíte udělit jednomu návrhu záporný hlas.

Seznámit se s podanými návrhy můžete i na https://obcanezapojse.cz/

Vyberte nejlepší projekty zde: https://obcanezapojse.cz/hlasovani-2022/


Autor: Cen

Letní trhy na náměstí Republiky

15. srpna 2022 v 10:15

Náměstí Republiky se proměnilo v rozkvetlou louku. Trhovci nabízí ve dvanácti letně nazdobených stáncích vybrané pochutiny a drobné řemeslné výrobky. Návštěvníci centra Prahy se tak mohou občerstvit při procházkách hlavním městem až do 28. srpna.

PVK: Přehled plánovaných výluk na 33. týden

13. srpna 2022 ve 12:25

Pražské vodovody a kanalizace oznámily přehled plánovaných výluk v dodávkách pitné vody na příští týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Praha 14 vyhlásila pro nezletilé obyvatele městské části soutěž o elektrokoloběžky

12. srpna 2022 v 16:54

Jsi ve věku od 6 do 16 let, jsi místní, baví tě točit videa a chceš se prohánět na vlastní elektrokoloběžce? Řekni rodičům a společně si prostudujte pravidla soutěže „14 elektrokoloběžek pro Prahu 14“, kterou pro zdejší děti a mládež připravila městská část...

Další články
Nahoru