dnes
Pátek - oblacno
13°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - skorojasno
5°C
V parku u metra vystoupí Burma Jones, Petra Janů i Chinaski. Vstup je zdarma
Akce Koncert pro park končí vždy až po setmění. Foto: archiv

V parku u metra vystoupí Burma Jones, Petra Janů i Chinaski. Vstup je zdarma

Poslední den prázdnin patří v Praze 13 každoročně Koncertu pro park. Městská část pořádá tuto hudební slavnost pod širým nebem již potřinácté. Hudební program začne na ploše za mateřskou školou v Bronzové ulici (jen pár kroků ze stanice metra B Lužiny) v Centrálním parku Prahy 13 v neděli 31. srpna v půl třetí odpoledne.

Hudební maraton odstartuje ve 14:30 hodin country kapela Blue Ground se zpěvačkou Klárou Tibitanzlovou. Od 16 hodin zahraje rocková kapela Dilated a krátce po sedmnácté skupina Votchi. Krátce před půl sedmou se dostane na pódium plzeňská skupina Burma Jones se zpěvákem Bohoušem Josefem.

Potom už budou následovat dva hudební vrcholy večera. V 19:20 vystoupí se svým nezaměnitelným hlasem zpěvačka Petra Janů. Zlatým hřebem letošního koncertu bude od 20:30 hodinové vystoupení kapely Chinaski.

Vstup na všechny koncerty je zdarma, občerstvení je zajištěno. Děti se mohou pobavit na houpačkách, kolotočích a dalších atrakcích.

koncert-pro-park-nahled


Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

Dnes ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Bytový interiér jako zrcadlo jeho obyvatele

Dnes v 11:22

Na předvánoční trh přináší toto téma výpravná publikace s množstvím fotografií, která by se ráda stala průvodcem bytových designérů i slabikářem laiků s nadšením pro zařizování interiérů. Autorkou knihy s názvem Styly interiérů je Ing. arch. Veronika Haroldová a vydavatelsví Baron ji od...

Další články
Nahoru