dnes
Pondělí - zatazeno
6°C
zítra
Úterý - zatazeno
7°C
pozítří
Středa - polojasno
4°C
Pražský sport

V Olympijském parku si zahrají hokej hasiči, policisté a záchranáři

Kdo bude chtít vidět příslušníky složek integrovaného záchranného systému hlavního města Prahy v netradiční akci, měl by zítra vyrazit do olympijského parku na Letné.

V Olympijském parku SOČI – LETNÁ se u příležitosti probíhajících her v Rusku uskuteční ve čtvrtek 20. února hokejový turnaj hasičů, policistů a záchranářů.

„Přijďte fandit a přesvědčit se, že sport je nám blízký! Fanděte nám a společně budeme fandit i našim olympionikům,“ zvou na turnaj organizátoři.

Hokejový turnaj

Kde: Olympijský park SOČI – LETNÁ 2014
Kdy: čtvrtek 20. 2. od 14:30 do 17:30 hodin.
Kdo: Policie ČR, Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy, Hasičský záchranný sbor hl. m. Prahy.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

V Praze 9 se uskuteční fotbalové mistrovství, při každém zápase hrají jen dva hráči

28. září 2017 v 18:23 | Aktualizováno 29. září 2017, 06:48

Jsi fotbalista a chceš si vyzkoušet něco nového a netradičního? Zastav se v obchodním centru Galerie Harfa, kde proběhne Mistrovství ČR ve fotbale 1vs1. Hlavní výhra 5000 korun + další hodnotné výhry pro prvních 8 hráčů.

Další články
Nahoru