Dnes Pátek - zatazeno 14°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 11°C
Pátek 31. 3. 2023
Svátek má Kvido
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
Zpravodajství

V okolí Florence a Palmovky proběhla bezpečností akce

Ve středu proběhla v oblasti Florence a Palmovky preventivní bezpečnostní akce. Účastnili se jí kriminalisté SKPV Obvodního ředitelství policie Praha III a představitelé vedení radnice Prahy 8.

Na bezpečnostní akci bylo vyčleněno 11 policistů. V rámci hlídkové činnosti zde bylo kontrolováno 63 osob a 8 vozidel. Dále kriminalisté navštívili osm provozoven a dvakrát zkontrolovali areál ÚAN Florenc.

„Při těchto kontrolách bylo na Florenci poblíž provozovny restaurace McDonald‘s zjištěno a zadokumentováno držení omamných a psychotropních látek v množství 6,2 gramu pervitinu a 2 gramy marihuany,“ uvedl mluvčí Prahy 8 Martin Šalek.

V této věci byly zahájeny úkony trestního řízení podle §284/2 trestního zákoníku. Dále byl v prostoru před vestibulem stanice metra Florenc zjištěn a zadržen podezřelý z neoprávněného držení platebního prostředku (platební karty).

V prostoru stanice metra Palmovka bylo zjištěno a zadokumentováno přestupkové držení omamných a psychotropních látek 0,8 gramu metamfetaminu. Věc bude dále řešena jako přestupek.


Autor: Alo

Dohoda Prahy 2 s provozovateli zavádí pravidla pro bikesharing na území městské části

Včera ve 23:04

Zástupci městské části Praha 2 a bikesharingových společností společně podepsali Dohodu o provozu bikesharingu na území Prahy 2, která zavádí jasná pravidla jeho provozování v této městské části. Svým podpisem se zástupci společností zavázali k jejich dodržování. Informovala o tom v tiskové zprávě...

Praha 6: Setkání s občany Břevnova

28. března 2023 ve 22:47

Témata, která vás zajímají, můžete probrat se zástupci radnice Prahy 6 před Galerií Kuzebauch, na rohu ulic Dvořeckého a Říčanova.

Další články
Nahoru