Dnes Úterý - obcasny-dest 13°C
Zítra Středa - obcasny-dest 12°C
Úterý 27. 9. 2022
Svátek má Jonáš
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Zpravodajství

V okolí Florence a Palmovky proběhla bezpečností akce

Ve středu proběhla v oblasti Florence a Palmovky preventivní bezpečnostní akce. Účastnili se jí kriminalisté SKPV Obvodního ředitelství policie Praha III a představitelé vedení radnice Prahy 8.

Na bezpečnostní akci bylo vyčleněno 11 policistů. V rámci hlídkové činnosti zde bylo kontrolováno 63 osob a 8 vozidel. Dále kriminalisté navštívili osm provozoven a dvakrát zkontrolovali areál ÚAN Florenc.

„Při těchto kontrolách bylo na Florenci poblíž provozovny restaurace McDonald‘s zjištěno a zadokumentováno držení omamných a psychotropních látek v množství 6,2 gramu pervitinu a 2 gramy marihuany,“ uvedl mluvčí Prahy 8 Martin Šalek.

V této věci byly zahájeny úkony trestního řízení podle §284/2 trestního zákoníku. Dále byl v prostoru před vestibulem stanice metra Florenc zjištěn a zadržen podezřelý z neoprávněného držení platebního prostředku (platební karty).

V prostoru stanice metra Palmovka bylo zjištěno a zadokumentováno přestupkové držení omamných a psychotropních látek 0,8 gramu metamfetaminu. Věc bude dále řešena jako přestupek.


Autor: Alo

Hasiči vyprostili dvě osoby po nehodě na Jižní spojce

24. září 2022 v 16:50

Hasiči ze dvou stanic zasahovali v pátek 23. září od 12:01 hodin v Praze 10, na Jižní spojce v oblasti Záběhlic, u nehody kamionu a dodávky. Informoval o tom mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Další články
Nahoru