dnes
Úterý - jasno
31°C
zítra
Středa - skorojasno
35°C
pozítří
Čtvrtek - jasno
27°C
V noci hořelo u OC Galerie Harfa
Foto: Roman Půta

V noci hořelo u OC Galerie Harfa

Jednotky hasičů byly dnes v jednu hodinu ráno povolány k prověření výskytu kouře v technickém tunelu sloužícím pro zásobování OC Galerie Harfa.

Jednalo se o požár elektroinstalace na ploše cca 2×3 metry, umístěné na pravé stěně tunelu.

Zničena byla celá předmětná rozvodná skříň a kabelové vedení v délce asi 5 metrů. Požár byl likvidován v dýchací technice, příčinou byla technická závada elektroinstalace rozvodné skříně. Škodu odhadl vyšetřovatel na 300 000 korun.


Posezení na lavičce vyústilo v potyčku, zasáhli strážníci

Včera ve 14:35

Přátelské večerní posezení na lavičce se zvrtlo. Zatímco se dva muži postrkávali ve stoje a zápasili i na zemi, ostatní tomu přihlíželi. Vše ukončili až strážníci, kteří jednoho z mužů museli zpacifikovat a nasadit mu pouta.

Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Další články
Nahoru