dnes
Čtvrtek - prehanky-dest
26°C
zítra
Pátek - prehanky-dest
24°C
pozítří
Sobota - oblacno
25°C
V Dubči hořela domácí sauna
Foto: HZS hl. m. Prahy / Milan Pacík

V Dubči hořela domácí sauna

Včera ve 3:23 vyjely jednotky hasičů k požáru přístřešku u domu v ulici U Hodin v Městské části Praha-Dubeč. Hořela tam domácí sauna o rozměrech 10×5 metrů, hasiči pracovali v dýchací technice a nasadili termokameru.

Zároveň naměřili nebezpečnou koncentraci CO. Před příjezdem jednotek dům opustili dva lidé. Vyšetřovatel odhadl škodu na 150 000 korun a příčina vzniku požáru je v šetření.


Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Hasiči v Horních Měcholupech: Zachránili dva lidi a čtyři psy

23. května 2019 v 06:35

Hasiči ze dvou profesionálních a jedné dobrovolné jednotky zasahovali včera od 16:50 hodin v ulici Hornoměcholupská. Hořelo tam vybavení kuchyně v bytě obytného domu.

Další články
Nahoru