dnes
Neděle - oblacno
20°C
zítra
Pondělí - oblacno
24°C
pozítří
Úterý - oblacno
25°C
V noci hořela auta ve Stodůlkách
Foto: Jíří Dvořák

V noci hořela auta ve Stodůlkách

Jednotka pražských hasičů ze Smíchovské stanice zasahovala ve dvě hodiny ráno u požáru osobních aut v Kovářově ulici v Praze 13.

Požárem bylo jeden automobil zcela zničen, další dvě vozidla byla značně poškozena.

Na místě zasahovala také jednotka dobrovolných hasičů ze Stodůlek, která provedla závěrečné dohašovací práce. Přesný rozsah škod a příčinu vzniku požáru šetří hasičský a policejní vyšetřovatel.

 


Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Hasiči v Horních Měcholupech: Zachránili dva lidi a čtyři psy

23. května 2019 v 06:35

Hasiči ze dvou profesionálních a jedné dobrovolné jednotky zasahovali včera od 16:50 hodin v ulici Hornoměcholupská. Hořelo tam vybavení kuchyně v bytě obytného domu.

Další články
Nahoru