Dnes Středa - polojasno 18°C
Zítra Čtvrtek - polojasno 18°C
Středa 4. 10. 2023
Svátek má František
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
V Nepomuckém rybníku lidé našli mužské tělo, policie nařídila pitvu
Nepomucký rybník. Foto: VitVit / Wikimedia Commons - CC BY-SA 4.0

V Nepomuckém rybníku lidé našli mužské tělo, policie nařídila pitvu

V Nepomuckém rybníku v pražských Stodůlkách dnes lidé objevili mužské tělo. Věcí se zabývá policie, příčinu úmrtí zjistí soudní pitva. Totožnost muže policie zatím nezná. ČTK to řekl policejní mluvčí Richard Hrdina.

O těle na hladině rybníka dostala policie informaci před 08:00. Příčina úmrtí muže, který zřejmě zemřel už před nějakou dobou, není známá. „Kriminalisté na místě nařídili soudní pitvu," řekl Hrdina.

Nepomucký rybník vznikl v 80. letech minulého století jako retenční nádrž v souvislosti s výstavbou okolních sídlišť.

Ve správě ho mají Lesy hlavního města Prahy, slouží také k rybaření. Přes rybník vede na pilířích část linky B pražského metra mezi stanicemi Hůrka a Lužiny.


Autor: ČTK

Praha 1 požádá o dotace na adiktologické služby

Dnes v 00:18

Radnice Prahy 1 podá žádost o poskytnutí dotace na adiktologické služby pro rok 2024, které na území městské části zajišťuje terénní prací organizace SANANIM, Drop-In a Progressive ops. Rozhodli o tom radní Prahy 1 na svém úterním jednání.

Čtrnáctka podle vás. Setkání nad projekty

2. října 2023 ve 14:02

Čtvrtý ročník participativního rozpočtu Čtrnáctka podle vás dospěl do další fáze. Během čtyř měsíců mohli občané podávat projekty na zvelebení městské části. Celkem jich na radnici dorazilo 14. Ty, které odborníci a místní radní vyhodnotí jako realizovatelné, budou v závěru října představeny...

Praha 4: Společná debata s obyvateli přinesla nové podněty

2. října 2023 ve 13:22

Setkání veřejnosti s radními k úpravě parkování v ulici Horní přineslo nové podněty. Praha 4 uspořádala společnou debatu s obyvateli, aby zmapovala potřeby a problémy v lokalitě a návrhy na jejich možné řešení, které by uspokojilo většinu obyvatel v ulici Horní...

Další články
Nahoru