dnes
Úterý - polojasno
26°C
zítra
Středa - polojasno
29°C
pozítří
Čtvrtek - bourky
28°C
Pražské krimi

Pes vběhl na cizí zahradu, což se mu stalo osudným

Několik policejních jednotek dnes zasahovalo v Nebušicích, kde měl muž podle oznámení zastřelit psa.

Operátoři linky tísňového volání 158 chvíli před jednou hodinou odpoledne přijali oznámení, podle kterého měl neznámý muž zastřelit psa v jedné z Nebušických ulic.

Na místo vyrazili policisté hlídkové služby, pohotovostní motorizované jednotky a speciální pořádkové jednotky, aby celou věc prověřili.  Oznámení se ukázalo jako pravdivé s tím, že muž měl psa, kterého zasáhl, odnést do jednoho z domů v kolonii. Hlídky kolem objektu zajistily vše tak, aby nebyli ohroženi ostatní občané obce. Následně na místo dorazila i pražská zásahová jednotka, které provedla násilný vstup do obydlí, kde podezřelého muže zadržela.

Po provedeném zásahu byli z místa události odvezeni k ošetření dva psi, kdy jeden z nich měl vážná zranění. Nezraněný podezřelý muž byl odvezen do nemocnice, kde bude zjišťován jeho psychický stav. Až to okolnosti dovolí, bude předveden na policejní služebnu k provedení dalších úkonů.

Podle prvotních informací měli psi vběhnout na pozemek zahrady, jehož majiteli se to zřejmě nelíbilo, a proto po nich vystřelil. Okolnostmi celé události a co jí předcházelo, se v současné době zabývají pražští kriminalisté.


Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Hasiči v Horních Měcholupech: Zachránili dva lidi a čtyři psy

23. května 2019 v 06:35

Hasiči ze dvou profesionálních a jedné dobrovolné jednotky zasahovali včera od 16:50 hodin v ulici Hornoměcholupská. Hořelo tam vybavení kuchyně v bytě obytného domu.

Další články
Nahoru